Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan békítsem meg az anyósom...

Hogyan békítsem meg az anyósomat? Mit rontottunk/rontottam el?

Figyelt kérdés

Az anyósom hihetetlenül haragszik rám, szerintem kreált okból.

Minden évben lemegyünk Hozzájuk Karácsony előtt, 250 km-re. Ilyenkor az állatainkat Édesanyámra bízzuk. (1kutya, 4cica)

Idén hazahoztunk plusz egy kutyust, egy bull típusú mentett fiút. Édesanyám azt mondta, hogy rá nem tud vigyázni, mert Neki is van két kutyája, így összesen 8 állat lenne a lakásában, ráadásul a kiskutya nem jön ki az Ő kutyáival.


Anyósom végül megengedte, hogy vigyük a kiskutyát, szerencsére.

Azonban tegnap felhívott, hogy mégsem szeretné, ha vinnénk. Oké, nincs gond, van aki nem szereti a kutyákat. Felhívtam a falunkbeli egyetlen panziót, zárva lesznek, barátra meg Karácsonykor nem bíznánk, van elég bajuk.


Visszahívtuk Anyóst, teljesen normálisan mondta a Párom, hogy egyedül fog menni, mert itt kell maradnom akkor a kutya miatt, esetleg lemegyünk januárban ketten is, ha kinyit a panzió. Ez tűnt a legjobb megoldásnak.


Anyós vérszemet kapott, s elkezdte magyarázni a Páromnak, hogy váljon el tőlem, ha ilyen szerencsétlen vagyok, hogy nem tudom megoldani a kutya elhelyezését s amúgy is csak miattam vannak állatok meg ránk hívja a sintért s tönkretettem az Ünnepet.



Persze, nem reagáltam, nem szeretnék konfliktust. A rágalmai úgysem igazak. Eddig soha nem volt ilyen kirohanás, azt gondoltam kedvel.


Ti hogy oldanátok meg? Érdemes pedáloznom, vagy hagyjam a fenébe?


Áldott Ünnepet Neketl! :)


2015. dec. 19. 14:05
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Köszi! ☀
2020. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!