Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha a párom egész...

Mit tegyek ha a párom egész családja megvan rám sértődve mert csak a páromnak vettem ajándékot?

Figyelt kérdés
Még tanulok nincs keresetem. Nyáron dolgoztam valamennyit abból maradt egy kis pénzem de sajnos azt is el kellett költenem mert biciklivel elestem és letört az első fogam. Mondtam mindenkinek hogy semmit se vegyenek meert nem tudom viszonozni erre természetesen mindenkitől kaptam és a kedves anyós jelölt fel van háborodva hogy mennyire bunkó vagyok. Most komolyan nem értem hogy mit tudtam volna csinálni. Szerintetek? (Bocsi a helyesírásért telóról vagyok) 19/L
2015. dec. 28. 16:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%
Bunkón viselkedtek. Gondolom, a barátod szüleihez, illetve nagyszüleihez vittél sütit vagy egyéb módon hozzájárultál a vendéglátáshoz. 19 évesen ennél több nem elvárható.
2015. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
persze vittem mézeskalácsot meg linzert is amit a kedves nagymama jól lefikázott mert hogy ő ezt nem így szokta csinálni. Gondoltam magamba ja egy pudingot se tud rendesen megcsinálni.
2015. dec. 28. 17:22
 13/26 anonim ***** válasza:
97%
Ennek csinálhatsz bármit, sosem leszel elég jó a pici fiának. Szerintem azért is fújja fel ennyire a dolgot, haragított rád mindenkit, mert végre talált valamit amibe beleköthet (nem jogosan). Anyós a legrosszabbik fajtából.
2015. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
97%
A válaszod után javítom: rokonok a legrosszabb fajtából.
2015. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
85%

értelmes emberek ezen nem akadnak fent. alapból nem az ajándékozásról szól a karácsony. ráadásul mondtad előre,hogy ne készüljenek semmivel. amúgy is hatalmas érzelmi intelligenciával rendelkezhetnek,hogy így neked esnek..

ha nincs még kereseted,akkor mégis honnan szültél volna ajándékot nekik? tán kérned kellett volna a szüleidtől pénzt az anyósjelölt ajándékára? nem lett volna gáz kicsit sem..főleg,hogy gondolom a saját szüleid se kaptak idén ajándékot.

én vissza is adtam volna az ajándékot amit ők adtak. így nem kell..

az már rég rossz,hogyha valaki azért ajándékozik,mert viszonzást vár.. normális ember azért ajándékozik,hogy örömet okozzon a másiknak..


ráadásul te a fiúval jársz, nem a családjával.kicsit bunkóság is ,hogy elvárják,hogy most aztán az egész famíliának készülj ajándékkal. szerintem bőven elég akkor ajándékot adni ,ha már együtt éltek a pároddal ,vagy házasok vagytok. de most szerintem 19 évesen nem várhatják el,hogy rámenjen a gatyád is az ajándékaidra..van neked saját családod akinek adj, meg a párod.

2015. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
9%

Hát, lepontozhattok, de szerintem egy 3 éves kapcsolat esetén egy felnőtt embertől valamilyen JELKÉPES ajándék igenis elvárható lett volna - legalább egy csokor virág a vendéglátó háziasszonynak, egy üveg bor a "ház urának", ha más nem, ebbe nem haltál volna bele. Oké, hogy nincs kereseted, de ösztöndíj, diákmunka, valami? A személyes kiadásaidat miből fedezed? Vagy 19 évesen a szendvicsedet is a szüleid fizetik? (Ha igen, legalább kértél volna tőlük pár ezer forintot, hogy ne állíts oda a párod családjához üres kézzel... Igen, tudom, sütöttél süteményt, ez kétségtelenül kedves gesztus volt tőled.)

A párod szülei ettől persze még bunkók voltak, az nem kérdés, de te sem vagy hibátlan a szituációban...

2015. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha már 3 éve együtt vagytok, akkor pontosan tudod, hogy ők egymás között és neked is, ajándékkal készülnek. Eddig hogy volt, mostanáig te is viszonoztad? Zavaros ez a történet.
2015. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Eddig sose voltam ilyen családi összejövetelen mert nem hívtak meg (ezután nem is fognak xD). Most fejezem be a szakközép iskolát nappali tagozaton úgy hogy még nem tudok dolgozni. Vittem ajándékot ott volt a linzer meg a mézeskalács szerintem bőven elég volt. Ha bort vittem volna meg virágot minden ugyan így lenne úgy hogy ezen teljesen fölösleges rágódni. Az meg hogy a drága anyuka kikelt magából csak azt tanúsítja hogy mennyire egy sablonos hisztis nő.
2015. dec. 28. 19:48
 19/26 anonim ***** válasza:
41%
Őszintén szólva nem csak a barátod szülei a bunkók, hanem a barátod is. Igazán felajánlhatta volna, hogy az ő ajándékát együtt adjátok.
2015. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Ő meg együtt adta a szüleivel tehát családosan.
2015. dec. 28. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!