Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha a párom egész...

Mit tegyek ha a párom egész családja megvan rám sértődve mert csak a páromnak vettem ajándékot?

Figyelt kérdés
Még tanulok nincs keresetem. Nyáron dolgoztam valamennyit abból maradt egy kis pénzem de sajnos azt is el kellett költenem mert biciklivel elestem és letört az első fogam. Mondtam mindenkinek hogy semmit se vegyenek meert nem tudom viszonozni erre természetesen mindenkitől kaptam és a kedves anyós jelölt fel van háborodva hogy mennyire bunkó vagyok. Most komolyan nem értem hogy mit tudtam volna csinálni. Szerintetek? (Bocsi a helyesírásért telóról vagyok) 19/L
2015. dec. 28. 16:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon fiatal vagy meg, ilyen tarsasaggal ne kezdj! Egy kozepiskolas lanytol nem varhatja el senki foleg egy kozepkoru kereso felnott no hogy ajandekot vegyen a nem letezo penzebol. Majd ha dolgozol es lesz normalis kereseted veszel. Igazan bunkok es prolik hogy kepesek voltak ilyen csunyan viselkedni veled es megszegyenitettek. Ennel sokkal kevesebb miatt szakitanak. Szerintem majd ha tovabbtanulsz talalsz majd egy rendesebb sracot akinek normalisabb a csaladja vagy kevesbe hagyja magat befolyasolni. Mivel a szuleitol fugghet ezert lapit a baratod. Evek multan majd nevetve fogsz visszaemlekezni erre valaki mas oldalan!
2015. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg külön nem is várható el, mindegy mióta vannak együtt. A pasijának kellett volna úgy mondani, hogy ezt ti pedig tőlÜNK kapjátok.
2015. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
76%

Jol fontold meg mennyire komoly ez a kapcsolat. Mert ha ilyen a csalad el kell majd dontenetek egyutt es akkor egyedul maradtok ferjed csaladja felol mert ot tuti kitagadjak ha teged valaszt, vagy inkabb elbucsuztok egymastol es te majd talalsz egy befogadobb csaladdal part.


Mist kezdesz tenylegesen felnitt lenni vegeztel suliban ez csak rosszabb lest ha mar most ilyenek. Nagyon komolyan beszelgessetek a baratoddal hogy akkor mit tesztek.

2015. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Anyósodék primitíven reagálták le a helyzetet, de! A barátoddal meg kellett volna beszélni, hogy közösen ajándékoztok, és most mindegy, hogy nem tudsz bele adni semmit, de közösen odaléptek ahhoz a rokonhoz, akit épp megajándékoztok, és boldog karácsonyt kívántok neki. Ha csak üldögéltél, miközben ők ajándékoztak, az igenis gáz, és nem csodálom, hogy rosszul esett neki, függetlenül attól, hogy értelmes emberek nem állnak neki üvölteni az utcán, mint anyósod.
2015. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hír, de ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani. És jobban is jársz ha egy normális családba próbálsz bekerülni. Ezek elmebetegek, és ha a barátod nem vágott ott helyben pofán mindenkit akkor ő is az.

Nem alapítanék ilyen baráttal családot. Jegyezd meg, amikor párt választasz akkor nem csak a pasast kell nézned, hanem a családját illetve a családjához való hozzáállását. Áhh annyira gyerek vagy még, fel sem fogod mit jelentene egy ilyen családba bekerülni. Linkeljek neked olyan kérdéseket amiket azok tettek fel akik mégis ilyen családot választottak? Mert azt hitték csak a párjuk a lényeg? Most meg egy szétb...ott életük van és fogalmuk sincs hogyan meneküljenek? Teli van a gyk az ilyen nők kérdéseivel.

2015. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
14%

szerintem is dukált volna minimum egy bor és egy csokor virág, plusz a sutik. és le van tudva minden...

gondolom a barátoddal beszéltél errol, h milyen az anyagi helyzeted. tudod, neki kellett volna azt mondani, hogy ne aggodj, majd veszek egy bort meg egy csokor virágot, te hozd a sutit és egyutt majd átadjuk.

vagy ha nem neki kellett volna ezt mondani, akkor az édesanyádéknak azt mondani, h fiacskám nem mehetsz oda ures kézzel meg 3 mézeskalács szivvel...minimum egy virágcsokrot vigyél és egy bort.

mit ne mondjak..az illemet nem tudod, de a barátod sem...annak az anyja, meg h ebbol ekkora cirkuszt csinált kicsit tulzás.

egy a lényeg, hogy nem csak ok 100%-ban a bunkok.

2015. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!