Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehet észhez téríteni...

Hogyan lehet észhez téríteni a menyasszonyom édesanyját?

Figyelt kérdés

Soha nincs baj az anyósjelölttel kivéve ha iszik. Így történt ezt az elmúlt két napban is.

Anyós jelölt azt akarta régen hogy ne költözzünk külön hanem húzzunk fel oda egy kis lakást a közös udvarra. Én külföldön dolgozom és szilveszterre haza mentem.

Szilveszter éjfélig a koccintásig minden rendben volt. Viszont 6-7 sör után, 3 üveg pezsgő után és egy üveg bor után kicsit az anyós és após összebalhézott. Mi bent voltunk az anyóséknál, és hajnal 5 ig veszekedtek, és nem mert kijönni a menyasszonyom mert félt hogy összeverekednek és ezért én is benn voltam, többször közéjük kellett állni. Mindketten nagyon csúnyán beszéltek egymásról/egymással, például após fel sorolta hogy anyós kikkel keveredett ágyas kalandban, anyós pedig a tudomásunkra hozta hogy após imp_otens csak 3 havonta áll fel neki.

Na meg az anyáz_ástól a k*rvázásig a köpködésig minden volt, pedig nem romák.

Január 1 napján fél 2 ig aludtunk, de bíztunk benne hogy azért lefeküdhetünk este 8-körül mert én indultam vissza.

De tegnap este 8 kor bejött hozzánk, levett a szekrényről egy likőrt azt iszogatta nálunk ( mivel mi építettük fel és nem két forint ezért nálunk)

Nekem anyá_zott, apá_zott minden voltam csak jó nem, én nem szóltam hozzá, a lánya javaslatára, szerinte jobb rá hagyni.

Majd mikor én kicsit beszunnyadtam. De azért hallottam jó pár dolgot hogy a lánya egy ilyen k**va olyan k**va stb szét van k**va meg még közben lihegett, már ott tartottam hogy mindjárt kizavarom, de hallottam ahogy menyasszonyom mondta neki hogy most már igya meg és menjen ki, nem tette meg, majd bealudt az asztalnál a széken, párom nem bírta felkelteni, és én próbálkoztam, nagy nehezen éjfél előtt pár perccel sikerült.

Csend volt, bekísértem aludni, majd csak indulás előtt találkoztunk.

Párom nem rég hívott, hogy mondta az anyja van neki valami italka, szeretne inni, mindegy mi csak legyen majd bemegy és nála megissza. Nagyon szomorú miatta, ha szól akkor le van ordítva, és ő szereti a békességet, nyugalmat, de nagyon stresszes sőt mi több, 2 nap alatt álmában sírt és beszélt.

Gyerekkorában is ezek mentek csak akkor még pici volt, állandó verekedések, kiabálások, ivászat az anyja megszúrta az apját stb.

Nem mindennaposak, nem heti szinten de mikor elkezdenek piásak lenni akkor a veszekedés az alap.


2016. jan. 2. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is alkoholista volt. Ezért nekem soha 1 pillanatra sem jutott az szembe, hogy felnőttként valaha is egy fedél alatt éljek anyámmal. Pedig volt idő amikor ő is felajánlotta, hogy költözzek a párommal a nagy ház felsőrészére ami külön bejáratú. De inkább elmentem albérletbe, minthogy a közelében éljek.

Ezért is nem értem, hogy azok akik alkoholista szülők mellett nőttek fel, azok felnőttként miért maradnak egy fedél alatt az alkoholista szülőkkel?

Nem értem a barátnődet, hogy miért nem menekült el amikor lehetett? Miért dobtatok ki egy halom pénzt a ház felújítására ha az alkoholista szülők is ott élnek? Miért nem mentek el onnan??

Tényleg nem értem, hogy ha a barátnőd gyerekként is tudta milyen az anyja, akkor felnőttként miért vállalja ezt az életet tovább? Ez bizony a ti hibátok, hogy ilyen életet választottatok magatoknak.

A lehető legjobb tanács az, hogy költözzetek el.

2016. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt mondta a barátnőm hogy gyűjtsük a pénzt, és vegyünk majd egy házat/ lakást messzebb.


Egyébként félős az biztos, főleg a mi városunk olyan hogy lopnak, betörnek, randalíroznak

2016. jan. 2. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a lánya kéne megmondja neki, amikor éppen józan, hogy vagy befejezi az ivást, vagy elmegy elvonóra vagy számíthat rá hogy el fog költözni onnan és többé vissza se néz, mert ő nem bírja ezt a cirkuszt amit részegen levág, nagyon rossz neki ezt látni és hallgatni. A menyasszonyod nem tud utánad menni, nem lenne neki is ott munka ahol te vagy?
2016. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sürgősen költözzetek el mert az egész életetek így fog eltelni és ha babátok születik, akkor sem fognak segíteni meg nem is lehet rájuk bízni!

Az én gyermekkorom is ugyan ez volt anyukám miatt, állandó veszekedések és cirkusz közepette telt el, felnőttként sem számíthattam rájuk és a testvérem sem.

Ahogy lehetett elköltöztem tőlük és mindent a párommal együtt oldottunk meg. Inkább az albérlet, de nyugalom, nem fognak megváltozni!

2016. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes vagy, hogy kitartasz mellette! Nagy szüksége van rád! :) Sajnos nem tudom, hogy egy ilyen szörnyű helyzetre mi a megoldás, de sok sikert és boldog életet kívánok. Remélem megoldódnak a problémák.
2016. jan. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen típusú kérdéseket egy külön pontban kéne gyűjteni, hogy csak be lehessen linkelni azoknak, akik azon elmélkednek, hogy mi lenne, ha a szülők telkére építenének egy házikót, mert az sokkal olcsóbb.
2016. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal a menyasszonyodat külföldre és ne is nézzetek vissza.
2016. jan. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!