Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek miert hazudott...

Szerintetek miert hazudott nekunk anyósom?

Figyelt kérdés
Azt hazudta anyósom hogy egyedül újévezik kozbe meg a barátom volt barátnőjével újéveztek együtt. Nekunk pedig hazudott. Az se esik valami jól hogy jóba vannak de ez ellen tudom hogy nem tehetek semmit. Hanem az fájt hogy hazudott nekünk meg elkuldte a közös oldalunkra a neten a videót ahogy lekamerazta hogy újéveztek és kihangsulyozta a páromnak hogy a volt életarsa is ott volt. Meg hát láttam a videon is hogy ott volt. Meg jár hozzájuk vendegsegbe. Olyan mint az en érzéseim semmibe venné és olyan mintha élvezné is már ezt a helyzetet mintha bosszntani akarna mert mindig kihangsulyozza a páromnak szinte üzenetbe valamilyen úton módon ha ott van nalluk az a no.azt tudni kell meg hogy a paromnak van egy gyereke tolle es a gyereke
2016. jan. 5. 18:46
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Anyósom az unokájára fogja hogy az miatt van csak vele jóba. A helyesirasert bocsi
2016. jan. 5. 18:51
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem anyosod, max a pasid anyja. Nyilván nem kedvel téged, az exet meg szereti.
2016. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Nem az anyósod!!!Majd ha te is szülsz neki unokát,szeretni fog.
2016. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Jó, hogy összejárnak, hiszen van unoka. Most akkor anyós ne tartsa a kapcsolatot az unokával? Szakítsanak meg minden kapcsolatot miattad??

Gondolom, azért mondta, hogy egyedül lesz, mert tudta, hogy kiakadsz, hogy velük fog szilveszterezni.

2016. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem a felháborodást. Miért kellene részletesen beszámolnia az "anyósnak", hogy hol, kivel és mivel tölti az idejét ? Miért kell rossz néven venni, ha az "anyós" szeret valakit, akit te nem kedvelsz ? Mintha te akarnád megmondani, hogy hogyan viselkedjenek a körülötted élők, de mi alapon ??
2016. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Az anyósnak "joga" van azzal jóban lenni, akivel akar, még a barátod exével is. Ha meg van egy unoka is, akkor végképp érthetö a dolog.


Az meg, hogy neked nem mondta el - szerintem elöre tudta, hoyg hisztizni fogsz érte. de egyébként semmi közöd hozzá, hogy kivel akar szilvszterezni.

2016. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az unokája anyjával volt, ami nem kicsi kapcsolat két normális ember között. Ebben én semmi rosszat sem látok.
2016. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a párod nem tartja a kapcsolatot a saját gyerekével, és gyerekügyekben az exével? Nincsenek képek a facebookján a gyerekről? Vagy erről is úgy érzed, hogy lexarja a te érzéseidet?
2016. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 acelsziv ***** válasza:
71%
Mert tudta, hogy mekkora féltékeny hisztárika vagy és nem akart már előre hepajt
2016. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A barátod anyukája (aki nem az anyósod) azzal tartja a kapcsolatot, akivel akarja. Még szép, hogy látogatja az unokáját. Az a nő az unokája anyja, te pedig az aktuális barátnő.


Ja, biztos azért hazudott, hogy ne hisztizz.

A párod még nem unja a viselkedésedet?

2016. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!