Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért csak velem ilyenek...

Miért csak velem ilyenek anyósomék? Mindenki tegezheti őket.

Figyelt kérdés
Anyósomat mindenki tegezheti csak nekem nem ajánlotta fel.6éve vagyok együtt a paromml 3hónapja házasodtunk össze.4 hós kismama vagyok.nem rossz a kapcsolatunk anyóssal.férjem tesvére összejott egy csajjal 1hónap mulva teherbe esett 5 hónapos terhes volt amikor elöször találkozott anyósékkal ís az első pillanttól fogva tegezi őket,meg a lány testvére barátja is.ők2 éve vannak együtt.szerintetek mi lenne ha " véletlenül" letegezném.nagyon bánt.

2016. jan. 30. 11:48
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Énis hallottam róla ,ha letegez tegezzem vissza,mert a csendőrpertu nem oké.De valahogy úgy beszem észre,hogy az emberek többsége nem veszi ezt jó néven,mégha az illem ezt diktálja.és 28 évesen tényleg nem érzem magam 12-nek,hogy ne tegezhetném.meg beszélgetni is nyiltabban tud tegeződve az ember.
2016. jan. 30. 21:57
 12/27 anonim ***** válasza:
55%

A kérdés,tegez téged? Felnőtt nő vagy vagy iskolás?

Mert ha felnőtt vagy ,magad eltartod dolgozol, akkor aki letegez azt bizony tegezd bátran vissza.Sőt ha bánt akkor mond meg neki,de szépen! ;) beszéljétek meg.

2016. jan. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok.Külön élünk párommal saját házban,mindketten dolgozunk már.Megprobálom letegezem és utána megbeszélem vele.Mert egész addig nem bántott ennyire még nem tudtam meg,hogy mindenki más tegezheti csak én nem.de mondjuk a csaj szerintem mindenkit elsőre letegez.Volt rá példa több is.
2016. jan. 31. 06:44
 14/27 anonim ***** válasza:
60%

Te is tegezheted, mert nem attól lesz egy ember felnőtt, hogy terhes vagy sem. (Túl sokat apellálsz a terhességre, azért írom.)


Te felnőtt ember vagy, az anyósod felnőtt ember (tökmindegy, hogy mennyivel idősebb nálad): ha ő tegezhet, akkor tegezd csak te is vissza. Nem a kiskorú lánya vagy és nem a cselédje. Nem kell erre engedélyt kérni.

2016. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem apellálok sokat a terhességre.De sok olyat olvatam,hogy majd unoka után megbáltozik minden.Meg majd akkor felajánlják azért irtam le előre.De le fogom tegezni mert úgy érzem mindenki egyenrangú a családba csak én nem.Ha esetleg nem tettszik nekik nem megyek sűrűn.ennyi...
2016. febr. 1. 22:33
 16/27 anonim ***** válasza:
77%

Nalunk unoka szuletese utan annyit valtozott hogy az arcomba is mondtak hogy egy jottment vagyok. Szo szerint azt hogy a gyereket elfogadjak de engem nem.... de en meg olyat nem halottam hogy ahol ilyen megkulomboztetes lett volna a meny fele jobb lett volna az unokatol. Csak rosszabb lett mindenhol.


Ott lett jobb ahol tavolsagtartoak voltak. De a mindenkivel tegezodni veled meg csendorpertu az nem tavolsag az bunkosag. Csodara en nem szamitanek a helyedben.

2016. febr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Szerintem is bunkóság.Semmivel nem vagyok rosszabb mint a másik 2....sőt,még én segítek ha kell a másik csaj kiszolgáltatja magát.De mégis ő a jó.Megpróbálűm letegezem,mondjuk ennyi idő után elég fura lesz ,hogy miért csak most...de próba szerencse.Ha szól erte biztos kiosztom...Csak azis bánt hogy párom is rákérdezhetne tőle,hogy miért van ez a külömbség főleg,hogy tényleg ismeretség alapján nagy a külömbség.de most mikor kértem beszéljen vele azt mondt nem mond semmit, leszarja ki tegezi és ki magázza Őket.mindig kicsit távolságtartó a szüleivel,szerintem nem meri megkérdezni.
2016. febr. 2. 08:37
 18/27 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem eszébe sem jut, van, aki ilyen.


Hívd úgy, ahogy a saját anyukádat, biztos örülni fog neki. Mondjuk, nem édesanyámnak, de anyunak, anyucinak, stb, ahogy a férjed hívja.


Lehet, hogy azt sem fogja észrevenni.

2016. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
54%
lehet azt hiszi neked kényelmesebb magázni
2016. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

vagy nem is tudja hogy azt várod, hogy felajánlja a tegezést.

elvégre mindenki magától tegezte le..


én illedelmesen megkérdezném, hogy tegezhetem e.

2016. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!