Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért csak velem ilyenek...

Miért csak velem ilyenek anyósomék? Mindenki tegezheti őket.

Figyelt kérdés
Anyósomat mindenki tegezheti csak nekem nem ajánlotta fel.6éve vagyok együtt a paromml 3hónapja házasodtunk össze.4 hós kismama vagyok.nem rossz a kapcsolatunk anyóssal.férjem tesvére összejott egy csajjal 1hónap mulva teherbe esett 5 hónapos terhes volt amikor elöször találkozott anyósékkal ís az első pillanttól fogva tegezi őket,meg a lány testvére barátja is.ők2 éve vannak együtt.szerintetek mi lenne ha " véletlenül" letegezném.nagyon bánt.

2016. jan. 30. 11:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkoz velle és olyan szituba voltam ,hogy az exem apját magáznom kellet de az ö anyukáját vagy is exem nagyiját meg tegeztem mert ö mindta. Elég hühye szitu volt. ez ilyen távolságtartás velled szembe. Hidd el ha egyszer letegezed utánn azon kattogna....
2016. febr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
szerintem az nincs tisztázva, hogy a magázást anyós várja e el, vagy pedig kérdező hiszi csak azt, hogy muszáj...
2016. febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
54%
Én ennyi idő után ha felajánlanák akkor sem tegezném le őket. Azért mert minden jött mentnek megengedték csak nekem nem. Hát köszönöm de nem kérnék belőle ezután sem. Úgy hogy legyen benned egy kis tartás és véletlenül sem tegezd le, tök gáz lenne. Tarts ki amellett hogy eddig nem engedték neked meg ezután már nem kell. És kár is ezen gondolkodnod, felesleges. Nem tök mindegy hogy maga vagy te?
2016. febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
50%
Azt írod hogy mindenki mással jobb a kapcsolat. Hidd el a jó kapcsolat nem a tegezéssel jár együtt.
2016. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Nálunk amikor a férjem bemutatott a szüleinek, ez volt az egyezményes jel. Ha tetszem felajánlja a tegeződést, ha nem akkor nem. Ezt utólag tudtam meg, ha magáznám szerintem ezt a mai napig nem tudnám, csak sejteném, mint most te. A férjed viszont szerintem nem csak sejti, hanem tudja is. De ez nem normális viselkedés, még így sem, hogy tetszettem. Az én anyósom egy ritka irányítás mániás, érzelmileg labilis pszichopata, ami az unoka születésevel megjobban felerősödött. Szóval ne hagyd magad, ne tegezd le csak úgy, mert az épp olyan bunkóság, mint amit ő csinál, kérdezz rá nyíltan még most, lehet hogy csak félreértés. (bár én nem hiszem :()
2016. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
54%
Nekem rögtön felajánlották, hogy tegezzem őket. Eleinte ugy ereztem h a lanyuk lehetnek es nem illik de mara mar siman tegezodunk ! :) Nekem egyebkent nem lenne gond a magazas sem, de ahogy te irod hogy mindenki mas tegezi...mar reg rakerdeztem volna a miertjere :)
2016. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Férjemnek sem jut eszébe,hogy hát csak Te nem tegezheted őket egyedül...Náluk tök természetesnek tűnik.mondjuk tegnapelött véletlenül letegeztem mert marakodtunk kicsit,felsem tünt neki...De a lánya is minden sz.rt megtud jegyezni,de erre érdekes nem kérdez rá.De azt,hogy jaaaaj Nikike anyunak nem mondtad kaja után,hogy köszönöm finom volt (mert pont hivott anya és felvettem)azt megtudják jegyezni...
2016. ápr. 4. 07:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!