Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért csinálják ezt anyósomék?

Miért csinálják ezt anyósomék?

Figyelt kérdés
Augusztusban megyünk nyaralni de az anyósomék szó szerint kijelentették hogy nem engedik hogy kivigyük az ikreket is(1évesek), arra hivatkozva hogy majd lezuhan a repülőgép, elkapnak valami vírust meg ilyesmi. Szerintem 36 évesen tudunk vigyázni a gyerekeinkre. A nagyfiainkat pedig (18,16 évesek)azzal zaklatják hogy hogyan néz ki hogy még mindig velünk jönnek nyaralni, nekik már nem kéne velünk jönni. Mindenbe beleszólnak, a babaszobát is ők akarták berendezni, beleszóltak abba is hogy miért rózsaszín lett a szoba és miért olyan kiságyat vettünk mert neki az nem tetszik. Mikor a két nagyobbik gyermekünk született sose csinálták ezt. A nagyok az ő szemükben nem az unokáik ezt ki is jelentették, nem is kíváncsiak rájuk, de a kicsiket hetente kétszer látniuk kell. A férjem már nem is tartja velük a kapcsolatot, már többször mondta ha így viselkednek akkor ne engedjem meg nekik hogy lássák a kicsiket, de eddig mindig megenyhültem, mire odaértünk hogy találkozzunk. Én már csak a nagy gyerekeinket sajnálom, őket teljesen eltaszítják maguktól, pedig ugyanúgy az unokái, mint az ikrek. Mit csináljak? Tiltsam el tőlük a gyerekeket, vagy mit csináljak?

2015. júl. 9. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

" ha így viselkednek akkor ne engedjem meg nekik hogy lássák a kicsiket"


Jó kis férjed van, aki veled rendezteti az saját anyja felé a családi viszonyokat.

2015. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Én eltávolítanám. Ha a nagyok nem az unokái akkor a picik sem. Nehogy már ők mondják meg mit csináljatok.. Nem szabad hagynod magad. Remélem megoldódik
2015. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Ne enyhülj meg!

Lehet,hogy nehéz lesz,de hidd el csak akarni kell.

Rengetegen tartanak bunkónak (az is vagyok akivel kell) hasonlók miatt.

Túl lehet élni. ;)

2015. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Te írtál az utazás kategóriába is :)


Pont le kell tojni, hogy ők mit akarnak vagy mit nem, felnőttek vagytok külön család, el tudjátok dönteni mit akartok és mit nem. Az pedig, hogy a kicsik érdeklik őket a nagyok nem egyenesen szégyen. Ne haragudj, de én ezt a gyerekeimmel nem tenném meg, hogy a tesóra kíváncsiak, muszáj látni amazokra meg nem. Értem, hogy jobb a béke, de nekem a saját gyerekeim fontosabbak lennének. Biztos, hogy nem engedném a kicsik közelébe sem őket. A nyaralás pedig rátok tartozik, oda mentek ahova pénztárcátok és kedvetek tartja.

2015. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Én nem engedném őket hozzánk, főleg ha a férjem is így dönt. Az ő szülei, jobban ismeri őket.

Illetve anyósék hülyesége esetlegesen a későbbiekben olyan vitát szíthat a gyerekek közt, ami bármelyik családot tönkre vághat. Na ezt se kívánom magamnak.

Anyóséknak ultimátumot adnék:

Vagy egyenlőnek tekintik minden unokájukat és tiszteletben tartják a döntéseiteket vagy mehetnek haza és foglalkozhatnak a saját dolgaikkal úgy ahogy akarnak.

A gyerekeknek gondolom vannak másik nagyszüleik is, nem vesztenek semmit, ha nem találkoznak anyósékkal, meg gondolom a nagy tesók is foglalkoznak velük.

2015. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
én a helyedben elküldeném őket melegebb éghajlatra, mert előbb -utóbb a nagy tesók ha csak tudat alatt is de meg fogják utálni a kicsiket azért , mert ők szeretve lesznek. Szülőkét mindegyik gyerekedre gondolnod kéne.
2015. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Nehogy már az legyen a gondolkodásod központjában, hogy az anyóséknak megfelelj!

"A férjem már nem is tartja velük a kapcsolatot" - hát te meg a férjedhez tartozol, nem?

Az egész olyan aberrált, nem is írok többet.

A családod: a férjed a gyerekek, meg te.

Ezzel foglalkozz!

2015. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom elképzelni azt a szituációt, amikor egy önellátó családnak(apa, anya, gyerekek) kívülálló megszabhat dolgokat.

Mit csinál az anyós? Pisztolyt fog a fejetekhez? Gondolom nem, akkor mondjatok mindig nemet neki, es korlátozzátok a kapcsolatot, ha nem tartják tiszteletben a magánéleteteket.

Mondjuk én körberöhögném, ha nálam így osztaná az észt anyósom.

2015. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy ár kisgyerek, állj a sarkadra! Mi az hogy nem engedik meg, hogy vigyétek a saját gyerekeiteket? Ne legyél nyámnyila, hessegesd el a búsba őket!
2015. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jesszus, szedd már össze magad! Mi az, hogy nem engedik? Hát kinek a gyerekeiről van szó???


Állj a sarkadra, azt csináld!!!

2015. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!