Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért viselkedhet így az...

Miért viselkedhet így az anyósjelölt?

Figyelt kérdés

A párom míg messzebb volt, nyilván beszéltünk az anyóssal. Most a párom itthon van, sűrűn megyek hozzájuk. A szemembe nyali-fali van, becézés stb. Páromtól megtudtam, hogy a hátam mögött pedig befolyásolják ellenem, szerintük nem vagyok megbízható, nem bíznak bennem, meg az anyja kitalálta, hogy én többször csúnyán beszéltem vele telefonon, bunkó voltam. Holott ő hívott fel engem ordibálva többször, és lehordott mindennek. Volt hogy az én édesanyám akarta már felhívni, hogy mégis kinek képzeli magát?! 3 éves kapcsolatról van szó. A párom testvére is kitörölt facebookról, a páromnak meg előadja hogy nem mondja el az okát mert nem akarnak neki fájdalmat okozni. Kész vicc. Nem is beszélek a tesójával sose. Ilyen dolgokat kreálnak, párom meg kérdezget h mi történt mondjam meg, de hát nem történt SEMMI! Az anyjának is hisz, tényként mondja nekem, hogy én hogy viselkedek. Közbe fordítva vannak dolgok. Ezentúl vegyem fel az anyjával a telefonbeszélgetéseket? Vagy mi a megoldás? Eddig bármelyik párkapcsolatomban szerettek imádtak a párom szülei, így döbbentem állok az "első" ilyen esett előtt. Kérlek adjatok tanácsokat! Azt mondanom se kell, hogy a családja felém sose jelezte hogy bármi probléma lenne, nem fura?

Az édesapja egy áldott jó ember, ő nagyon szeret, én is őt. A női részleggel van baj :)

Én 22/N, párom 28/F


2016. jan. 31. 14:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg tőlük szemtől szembe, hogy mi bajuk veled. Addig csak találgatni tudsz, mi meg pláne.
2016. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Minek hordott le az anyós? És miért nem tart megbízhatónak? Úgy tűnik, azt gondolják, hogy félreléptél, amíg nem volt itthon, a tesója viselkedéséből is ez jön le. Adtál okot rá, hogy ezt gondolják?
2016. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Minél komolyabb a kapcsolatotok, annál rosszabb lesz.

Én komolyan elgondolkodnék a szakítason. Nem áll meléd a barátod. Ez elég rossz előjel.

Sőt...

2016. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1.: A szemembe nem mondják meg a problémát!

2.: Olyanokért hordott le, hogy ha észrevette a páromon hogy van köztünk konfliktus akkor engem felhívott és próbált kioktatni meg kiszedni belőlem mi is van. Állandóan el akarta kérni a levelezéseinket meg hogy én mindenről számoljak be neki. Én ennek nem engedtem sose! Nem szeretem ha bárki beleszól a dolgainkba, nem tartozik rá.

Okot nem igazán, de engem egy elég szép nőnek tartanak, mindig akad sok kérőm, 2 diplomám van, biztos állásom, külsőre is eléggé rendben vagyok. Sok udvarlóm akadt mindig. De a párommal mindig jól bántam. Jobb lenne örülnének. Mert ha én nem vagyok nekik megfelelő kíváncsi lennék, ki az aki igen.

3.: Igen engem is nagyon zavar és ha ez a helyzet nem fog tisztázódni és engem állítanak be a szemét embernek, akkor nem fogom hagyni magam!! Ez biztos! :)

2016. jan. 31. 15:00
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem bízik benned a barátod, így akarnál vele közös jövőt?

A családja vádaskodik, de semmi konkrétat nem tudnak felhozni vagy bizonyítani. Nehogy már neked kelljen bebizonyítanod, hogy nem csináltál semmit? Támasszák csak alá a vádaskodásaikat a kedves rokonok.

2016. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem 2 diplomám van, hanem egy, a mesterképzést most fogom elkezdeni. Olyan ideges vagyok a helyzettől hogy már gondolkodni se tudok.
2016. jan. 31. 15:03
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

ki kell verni a balhét, szembesíteni kell mindegyiket, a párodat az anyóst a testvért, mindet összehívni egy helyre és borítani a bilit.

hidd el nekem ezt simán normális hangnemmel nem lehet megoldani, mert ők már eleve sunyi gyáva módon csak a hátad mögött mernek beszélni.

2016. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös, igen igazad van! De ha a párom rákérdez mi konkrétan a baj, annyit mondanak rá, hogy nem akarnak neki fájdalmat okozni így hagyjuk... :D Azért ez kész vicc. Tiszta óvoda.
2016. jan. 31. 15:05
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen 7-es, gondolkodom ilyenen. Valóban sunyi és kétszínű a "női részleg" mivel a hátam mögött folyik ez a dolog.
2016. jan. 31. 15:08
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

ja és az lemaradt, hogyha a barátod nem áll ki melletted (mivel neki mondják nem neked) akkor fel is út le is út.

csak abba gondolj bele, hogy te ott egy nemkívánatos személy vagy, ez az idő múlásával csak egyre rosszabb lesz.

mondjuk nem hiszem hogy nagy veszteség érne ha nem beszélnél velük többet, de ha a párod is elveszted azzal, hogy nem áll ki melletted akkor....akkor tényleg hagyd a fenébe, találsz magadnak jobbat is ilyen fiatalon, minek kéne elviselned a szart egy életen át.

2016. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!