Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós elhagyta a párom baba...

Anyós elhagyta a párom baba korában, jogos az ellenszenv amit belőlem kivált ezzel?

Figyelt kérdés

Kicsi korában elhagyta a páromat, ő onnantól kezdve az apjával aztán a nagyszüleivel élt, holott az anyja "visszatért" egy idő után. Most jó viszonyban vannak, de anyós külföldön él, fél évente találkoznak.


Viszont én undorítónak tartom ezt, és durva ellenszenvet vált ki belőlem (az hogy elhagyta). Amúgy sem kedvelem az embertípust, eszméletlen flegma, hazudós, sunyi, nagyon mocskosan beszél, ez a tipikus alpári mód.


Egyébként velem nincs baja, sőt kifejezetten szeret. Viszont én nemtudok így érezni a puszta személye miatt.


Mit tegyek?

Nem szeretnék rossz viszonyt, meg tudom vajon kedvelni?

Egyáltalán jogosak az érzéseim vele szemben?

Vagy nincs is semmi közöm hozzá mi történt?



2016. febr. 1. 00:06
1 2
 11/11 anonim válasza:
Helyes ,hogy ellenszenvet érzel (ez a gyűlölet ) teljesen jogos (én a tudtára is adnám)Jobb túl lenni rajta pár perc alatt ,és nem foglalkozni vele többet.mint egy életen át kétszínűsködni!
2016. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!