Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti oda költöznétek vagy nem...

Ti oda költöznétek vagy nem jó ötlet? Tapasztalatok, aki hasonló helyzetben volt? Vélemények?

Figyelt kérdés

Anyósoméknál a tetőtér teljesen beépíthető. A férjemmel laknánk a tetőtéren kettesben, tehát teljesen elszigetelt, saját kis lakórészünk lenne és anyósomék lennének lent a ház részben. Anyósomék nem használják a tetőteret. Egyébként nagyon jó a kapcsolatom velük és tényleg nem azok a beleszólós fajták. Ha még igazából egy házban is laknánk, akkor is külön emeleten lennénk.

Ők örülnének neki, ha odaköltöznénk hozzátok.

Még annyi, hogy átmenetileg terveznénk az ott lakást, olyan pár évig.


Szerintetek? Előnyök, hátrányok?

Mit tanácsolnátok?


2016. febr. 4. 10:00
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Én imádom apósomat, de megbántam hogy ide jöttünk lakni.Én már szívem szerint elköltöznék, de az tart vissza, hogy nincs semmilyen jövedelme, és nem tud dolgozni sem és éhen halna.Ezért maradunk még.

Semmi problémám nem volt vele, csak már egyre jobban beleszól mindenbe.Ha újra kezdhetném, már külön költöznénk.

2016. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!