Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek hosszútávon...

Szerintetek hosszútávon működhet az ilyen?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, az egyik barátnőmről.

A férjével egy telken élnek az anyósékkal, jobban mondva megkapta a férje a szülői házat, ami mellett az anyja meg az apja lakik egy másik házban.

A férfi kb 20 milliót ölt a szülői házba felújítás alatt, aminek amúgy 5 milliónál nem nagyon volt több az értéke, tehát eladni lehelten lenne ezek után, mert soha nem térülne meg.

Most jön a lényeg, barátnőm anyósa minden nap átmegy ellenőrizni őket, van kulcsa a bejárati ajtóhoz, és nem egyszer akkor nyitott rájuk mikor pl. szexeltek.

Változó időpontokban jár át, kora reggel vagy napközben, de délután és késő este is bármikor beállíthat.

Lett neki szólva hogy ez így nem pálya, de ő azt mondta: mivel a házat ők ajándékozták a fiúknak, így joguk van átjárni.

Persze nem ilyen nyersen mondta ki az anyós, de a lényeg ez lenne.

Látom a barátnőmön, hogy kb. nulla az életkedve mióta (5 éve) együtt él a férjével, nagyon le van amortizálódva ebben a "családi idillben"

Kérdeztem tőle, hogy mik a tervei a jövőre nézve, de nem tudott választ adni.

Szerintetek meddig lehet ezt még elviselni?

Van egy 5 éves gyerekük is.



2016. febr. 4. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám h kérjék el a kulcsokat, de sokkal jobb lesz, ha lecserélik a zárat. És ennyi. :)
2016. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem a kulcs itt a probléma, ha csak annyi lenne akkor nyilván megoldották volna.

Meg azért van kulcsa, hogy ha bármi "váratlan baj" történne akkor át tudjon menni, meg eleve ők adták neki a kulcsot anno.

Nem gondolta barátnőm, hogy ez mindennapos dolog lesz.

A férje meg egy életképtelen mulya ember, soha nem fogja ezt szóvá tenni mert nincsenek golyók a lábai között.

2016. febr. 4. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Akkor tegye szóvá a barátnőd! Nem kell veszekedni, de le kell ülni és komolyan elbeszélgetni erről. Általában ha az ember csak apró megjegyzéseket tesz, akkor annak nincs maradandó hatása. Erélyesen kell fellépni, akkor jöjjön az anyós ha meg van beszélve, ha valami gond van, ha áthívjátok, vagy szóljon előre. Ez a magánéletük róvására megy, ami ezek szerint nem is létezik. Én megmondanám a férjemnek kerek perec, hogy álljon a sarkára, mert nem lesz sex. Mi az, hogy még abban is részt vesz az anyós, mint megfigyelő?? Én ezt nem tűrném, de már eleve nem mentem volna hozzá egy töketlen pasihoz.
2016. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

fogat fogert!

fogja magat a... baratnod es o is random idopontban lepje meg az anyost. ha nincs kulcs akkor ablak kopogtatas.

ui. ertelmes embert ezert nem koltozok szulovel/anyossal egy udvarra!

2016. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
A barátnőd azzal, hogy odaköltözött vállalta a következményeit, ha nem tetszik neki, akkor el lehet onnan költözni. Lehet fújni a barátja családját, de a barátnőd választott be.
2016. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg de abban a családban egyik sem teljesen normális. Nem csak az anyós a hibás. Már rögtön az első héten mikor átfutott pl reggel korán ellenőrizni akkor kellett volna meghúzni a határokat. Én konkrétan pont a második hétvégünkön reggel 7 kor húztam meg a határokat, kócosan egy szál pólóban.Igaz megsértődtek pár hétre, de tiszteletben tartják a magánéletünket. És nem kifogásokat keresni, te is azt keresel. Első lépésnek a zárcsere már miért ne lenne jó megoldás? Ez megoldaná a rányitásokat, az ellenőrzéseket. Amúgy ezeknek az "együttéléseknek" soha nincs jó vége, de láttam én már egy telken családon belül is elválasztó kaput is.Pl ez még egy megoldás.
2016. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!