Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi tévők legyünk ebben a...

Mi tévők legyünk ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Velünk lakik az anyósom. A házát elvette a bank, lassan már egy éve, a tartozások miatt.

Szörnyű természete van, igénytelen, alig akar mosdani, megharagszik, ha rászólok;

Kézmosás, lábtörlés szóba sem jön nála… Végigmegy akár sáros lábbal is az egész lakáson

Mindenbe beleköt, semmi se jó neki… És ha merek szólni, vagy csak szépen finoman utalni, hogy jó lenne változtatni, rögtön én vagyok a szemtelen, a neveletlen.

Állandóan balos, rajtunk éli ki a dühét…

Telepakolta a teraszt a kacattal, az ajtóra aggatott egy koszos rongyot meg egy nejlonzsákot, h ne jöjjön a hideg… (műanyag ajtónk van) és megtiltotta, hogy elpakoljak, illetve leszedjem…

A nappali ajtóra egy ronda térelválasztó függönyt, az ajtó fölé egy rusnya művirágot (amiből több szirom is hiányzik :/)

Ha takarítok, morog, hogy tisztaságmániám van; ha fürdünk veri az ajtót, hogy sokáig engedjük a vizet…ha főzök mindig leszólja…

Ha parfümöt is használok is megszól, hogy minek erre pénzt kidobni…

Koszos kezével összefogdos mindent; állandóan telefonál, és bent dohányzik a lakásban (szinte egész nap cigizik, nem hajlandó kimenni), literszám issza a kávét

Múltkor iderendelt egy férfit, hogy vágjon fel vmennyi fát fűteni – pedig van bőségesen tüzelőnk (kazánnal fűtünk)

Mindig meghív vkit a házba, anélkül, hogy szólna, volt hogy vasárnap reggel 8-kor hálóingben jöttem ki a hálóból, és ő meg ott beszélhetett a folyosón egy bácsival…

És állandóan bánt minket, hogy lusták vagyunk, mert csak az dolgozik, aki fizikai munkát végez…

Hangosan bömbölteti a tévét, a Dankó rádiót, a Bach koncertet (korán reggel – 4-kor kel), de úgy, h 2 csukott ajtón áthallunk minden szót!

állitólag rosszul hall, de ha súgok vmit a férjemnek, azt rögtön meghallja…

És mindig van vmi pikírt, sértő megjegyzése, amitől felmegy a vérnyomásom…


Mit tegyek? A lányával nem áll szóba, a másik menye kitiltotta a házából… Öregotthont ha megemliteném, szerintem meg is verne, ha olyanja van…

Azt érzem nincs életünk mellette… A férjem is ki van miatta… Én pedig a falra mászom!!

Kérlek, mondatok vmi hatékony megoldást!


N/35, F/47 Anyós N/70



2016. febr. 13. 22:05
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Huh... remélem konszolidálódik a helyzet most már.
2016. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

Anyósom még egyszer sem jelentkezett azóta, még talán korai is lenne. Remélem, hogy ezután szépen megy majd minden a maga útján.

Még most barátkozunk a gondolattal, hogy megint ketten vagyunk, és kezd visszaállni minden a régi, megszokott kerékvágásba.

Köszönöm a kedves válaszokat, hogy figyelemmel követtétek az eseményeket, és együttéreztetek! : )

2016. febr. 27. 18:08
 43/43 anonim ***** válasza:
0%
Azt a lusta némbert meg kell fenyegetni: vagy viselkedik a házatokban, vagy megy a mamiotthonba. Ha gyereketek lesz, akkor is ottfogja fogdosni őt koszos kézzel, és cigizni fog fölötte a szobában?!
2016. márc. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!