Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben a...

Ti mit tennétek a helyemben a barátotokkal?

Figyelt kérdés

2 évig voltam együtt a barátommal. Már egy ideje nem beszéltünk, szünetet kértem, mert másba lettem szerelmes. Most nagyon kavarognak bennem a gondolatok, de valamilyen szinten hiányzik is. Ő az a fajta fiú, aki imád engem, én vagyok neki a minden, kényeztet, elhalmoz ajándékkal, sosem tett semmi rosszat ellenem, úgy elfogad, ahogy van.

Csak a családjával van gond.

Őket úgy utálom, mint a bűnt. Egytől-egyig mindenkit. És sajnos itt kezdődtek el közöttünk is a problémák, amikor kezdtem megelégelni a szülei viselkedését. El is határoztam, hogy én a büdös életben nem akarom őket többet látni, de már az is irritál a páromban, hogyha a szülei vonásait látom benne. Gondolkodtam, hogyha külön költözünk (vagyis ő a szüleitől) akkor javulna-e a helyzet, de félek belemenni, nehogy csak rosszabb helyzetet alakítsak ki magam körül. Sajnos annyira kihatot a szülei utálata a kapcsolatunkra, hogy a végén már beszélgetni se tudtunk, csak én szidtam az anyjáékat nonstop, és se gyereket, se házasságot se semmit nem akarok tőle, a családja miatti példa miatt. Ő ezt mind elfogadta, és csak reméli, hogy idővel változik a véleményem (ami nem fog) és ennek ellenére szeret engem és vár rám.

Én meg nem tudom, hogy van-e igy bármilyen esélye a kapcsolatunknak úgy, hogy még a tudat is felidegesít, hogy a szülei egyáltalán èletben vannak (nem tudnak gyereket nevelni, alkoholisták, szerintük mindenki hülye csak ők az okosak, csórók és minden gazdagnak benyalnak tövig, velem meg úgy viselkedtek mint a kutyával)


2016. febr. 14. 13:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát nem azért mondom, de én valahol megértem a kérdezőt. A kérdésből nyilvánvalóan lejön, hogy a pasikája otthon lakik és a pasikája engedi, hogy a családja kiidegelje a kérdezőt és beletaposson a kapcsolatukba és nem változtat ezen semmit, inkább azt várja, hogy majd csak megszokja a kérdező a helyzetet.


Ezen a tulajdonságán meg vajmi keveset segít az, hogy "jaj de nagyon szereti a kérdezőt" és "vár rá" és vesz neki ezt azt.


Az ilyen pasikra szokjuk mondani, hogy fuss tőle minél messzebbre és keress egy életképeset, akinek ha hülye is a famíliája, nem hagyja nekik, hogy belerondítsanak az életetekbe.

2016. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"hát eléggé gáz,hogy te költözöl be hozzájuk és még neked áll feljebb, egész nap szidod őket. nem kötelező beköltözni anyósékhoz.. "


NEM költözött be hozzájuk. Azt írta, hogy "ha különköltözünk (vagyis ő a szüleitől)"


Gyengébbek kedvéért ez azt jelenti, hogy ha a pasi különköltözne a szüleitől. Magyarul a pasi lakik csak otthon és ő arra gondolt, hogy ha esetleg a pasi majd elköltözik otthonról és ők ketten összeköltöznek, akkor hátha jobb lesz. Hátha csak azért ilyen szar, mert még otthon lakik. De nem költözik el. Csak vesz neki ajándékot, meg rámosolyog, hogy mennyire szereti, de jó neki otthon. Kinek kell egy ilyen komolyan? Mire lehet ezzel menni?

2016. febr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!