Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar ennyi ember gyereket?

Miért akar ennyi ember gyereket?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akik szülés után elhanyagolják, bántják, nem szeretik a gyereket. Sok olyan szülő van aki az egyik gyerekét nem szereti. Az ilyen emberek miért vallaltak gyereket?
2015. ápr. 14. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Hát nem tudom itt a fővárosban sokkal inkább kutyát tartanak az emberek...Kevés a gyerek.
2015. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Elnézve sok egyedet (azért nem nevezem szülőknek őket, mert nem akarom a valódi szülőket megbántani), bennem is megfogalmazódott már ez a gondolat. Kérdésed nyomán talán választ kapunk.
2015. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Én is a fővárosban vagyok, szerintem sok a gyerek.
2015. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Miert ? Sokan (sajnos ) a segélyekért ! 😠 Meg a külsőségért , látszatért .. Ezzel akarják bizonyítani , hogy rendezett , családi életet élnek ...
2015. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Van egy oszton ami a legtobb emberben el, a szaporodasi oszton. Ezert.
2015. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Megkérdeztem egyszer ezt "otthon": bátyám azért született, hogy anyám menekülni akart a szüleitől és a vidéki élettől (értsd: azt mondta apámnak fogamzásgátlót szed). Én (a lány) azért, mert mindenki őket piszkálta, hogy az elsőszülött mindig lány volt, de ők ezt felrúgták, meg egy fiúval nem lehet semmi csajosat csinálni, és az milyen jó lesz majd csinosan felöltöztetni valakit stb...

Kistesóm azért, hogy anyám élettársa ne hagyja őt ott (nem jött be).

2015. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt egyetértek az 5-ös válaszolóval, plusz sokan még mindig azt hiszik, magukhoz köthetik a párjukat / feldobhatják a házasságukat (még) egy gyerekkel:( - Sajnos néha működik. És van egy réteg, akik valóban azt hiszik, hogy akarnak gyereket, de aztán rájönnek, hogy az öröm mellett mennyi munkával, felelősséggel, pénzzel, idővel, lemondással, olykor konfliktusokkal jár, és időközben "dobják be a törülközőt".
2015. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
5-os vagyok, es 7-es valaszahoz meg annyit hozzatennek, hogy a tarsadalom elvarasa is az utodnemzes. Mindenkitol azt halljak, az mennyire resze kell, h legyen az ember eletenek es mennyire jo dolog.
2015. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, ez egy nagyon jó kérdés. Az egy gyerekes anyukáknak azt tanácsolnám leginkább, hogy ha szeretnének többet, akkor először olvassanak el mindenképpen egy szakkönyvet arról, hogy hogyan kell kezelni egyformán őket úgy, hogy egyik se irígykedjen a másikra, mert ez nagyon sokáig el tud tartalni és a problémák csak gyűlni fognak.

Mindenkinek javaslom azt, hogy keressenek rá a Goggle-ben a "funkció gyerek" kifejezésre és sok mindent meg fognak érteni, talán megoldásokat, s több szeretetet fognak adni azután gyerekeknek.

2015. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Mindig lesznek olyan szülők, akiknek nem való gyerek. Azért a többség nem ilyen.
2015. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!