Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak? Anyós fenyeget

Florszi kérdése:

Mit csináljak? Anyós fenyeget

Figyelt kérdés
3hónapos múlt a kisfiam 6-án. Heti 1 alkalommal elmegyek 1 órára lovagolni, a tegnapi volt a 2. mivel van kire bíznom a kicsit. A párom pedig kint dolgozik és tegnap keletem bevinni az adó hivatalba a Tb-s papírt. Mondtam neki hogy oda viszem akkor anyádhoz 1 órára és akkor 10-11-ig meg az én anyám vigyáz akkor rá. Erre ő azt mondta nem vidd reggel 8ra oda a gyereket anyámhoz azt menj intézd el mielőtt mész.De mondom 9 kor nyit és max fél 10ig tudok várni. Nem érdekelte oda keletem vinni a picit reggel 8ra. Hát nem is értem el mert annyian voltak mint a sár. Mondom akkor majd vissza jövök. Haza mentem felvettem a gyereket és vártam délután 1-ig. Vissza mentem az adó hivatalhoz gyerekkel. De anyósnak azt mondtam ,hogy meg van elrendeztem mert minden szír szarért cseszeget... aztán közbe a párom felhívta ,hogy mi van a gyerekel és itt kiforta magát ugye a dolog. Haza értem felhívott kérdezi hol vagyok? mondom itthon. Hol voltam? és hát ugye elmondtam neki az igazat, aztán kérdezi és a gyerek? mondom velem volt. és erre azt mondja tudom hogy anyádnál volt hogy az vigyázott rá. Mondom nem vigyázott rá hát velem volt a pici! aztán azt mondja erre most ráb...ál erre nagyon ráb....ál.. majd meglátod miért! ha csavarogni akarsz minek kelet gyereket szülnöd miért nem vetetted el? így nem lehet gyereket nevelni ahogy te csinálod de majd én teszek róla! meg miért kel elcipelni azt a nyomorult gyereket? Ha megtudom ,hogy elviszed még egyszer magaddal elvetetem tőled! Megértetted?! és puff kinyomja a telefont.. Tény és való hogy nem keletem volna hazudni de ez a reakció túlzás. Egyedül azért nem mertem mondani neki semmit mert az ő házába lakunk.... párom meg a pártját fogja.. Most komolyan a gyerekemet nem vihetem magammal sehova? nem vigyázhat rá az én anyám??!! mi a fene van hát?! és fenyeget??? nem bírom.. nem tudom mit csináljak..

2016. febr. 19. 13:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Azért azt megneznem, amikor a bíró rohogo gorcsot kap, mert anyuka magával viszi a saját gyereket valahova.
2016. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy velem van a baj, de én ezt nem bírtam végigolvasni. Összefüggéstelen katyvasz az egész.


Kérdező! Szedd össze még egyszer a gondolataidat és írd meg még egyszer!

2016. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
én tudom hogy ez esélytelen, de azért már az is rossz ,hogy ilyet mond. :(
2016. febr. 19. 14:03
 4/31 anonim ***** válasza:
86%

Anyósod hülyeségeket beszél, ezért nem lehet senkitől elvenni a gyereket. Ilyen címen minden második anyukától elvennék, mert nincs kire bíznia, amíg intézi az ügyeit. Egyébként is mi köze hozzá? A párod pedig adja alá a lovat.


Nyisd ki a szád és védd meg magad, ha már a párod nem teszi.

2016. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Bocsánat csak még kicsit ideges vagyok, lényegében annyi ,hogy anyósomnak fájna az hogy az én anyám vigyáz a gyerekemre, meg nem vihetem sehová mert elvetetné...
2016. febr. 19. 14:05
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

Költözzetek villám gyorsan!! Van egy régi mondás mi ezt nagyon szem előtt tartottuk "olyan helyre kell költözni ahova az anyós papucsban nem tud áttmenni "

És ha elköltöztek csak reménykedni tudok hogy a párod észbe kap és melletted áll mert hosszú távon rámegy a kapcsolatotok!! Sok sikert

2016. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
Pfff. A szomorú, hogy a párod a pártját fogja a hülyeségben. Mihamarabb leülnék apukával, és megbeszélném ezeket a dolgokat, mert a későbbiekben még kezelhetetlenebb lesz a helyzet. De az első válaszolónak igaza van, kinevetné a bíró ilyen hülyeség miatt.
2016. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Nálam ez volt ami betette a kaput .. Eddig míndig mindent elviseltem.De egyáltalán ,hogy tud

ilyet mondani?? :'(

2016. febr. 19. 14:06
 9/31 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,hogy költözzünk és erre azt mondja ,hogy költözzek. Ő marad meg a gyerek is..
2016. febr. 19. 14:07
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
Akkor bajok vannak már is!Te vagy az ANYJA....ilyen nincs hogy te költözz a gyerek marad...max olyan hogy ő marad te mész a gyerekkel!
2016. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!