Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apám szerint a párom lusta....

Apám szerint a párom lusta. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz 1 éve;hogy hozzám költöztünk.Tulajonképpen én ezeket csinálom otthon:portörlés;mosás;mosogatás;felmosás;teregetés;seprés.Jeleztem a páromnak(ô a férfi),hogy átvehetné tôlem a mosogatást.Porszìvozni 2 hetente szokott.A mosogatás kényes téma;egyikünk sem szeret.De többnyire az én reszortom.De ö nem szeretne;igy rám hárul. Apám szerint kihasznál;mindent velem csináltat meg.Én tényleg mindent megcsinálok(kivéve fôzés)szeretek mosni;teregetni és port törölni.Ôszerinte sok mindent csinál:szendvicsetkészit a munkába;porszivozik(néha napján);cigit gyúr;fôz kb ennyi.Néha zavar ez engem,de nem szòlok.Mit kezdenék vele?30 éves!!!Elhagyni nem fogom.Szerinte nem férfi dolog takaritani.Mit gondoltok errôl? Bocsi ha hosszú lett!!!!Csak apu is mondja a dolgait és a párom is.

#Apòs.
2016. febr. 27. 15:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom te is dolgozol. Akkor mondhatnád azt, hogy ha a takaritás a nő dolga akkor a fèrfi dolga a pènzkeresès. Viccet fèlre tève az ilyen embereknek általába hiába mondod mintha falnak beszèlnèl.
2016. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%

Tehát ő is alkalmakként takarít, sőt, ő főz, illetve ellátja magát a munkába. Kb. ettől többet te sem csinálsz. Ezt hívják munkamegosztásnak, teljesen jól van ez így, nem lusta!

Meg aztán zavar, hogy ő nem takarít? Ba...us férfi létére ő főz!!!!

2016. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Ha zavar valami, azt meg kell beszélni. Attól hogy apukád szerint lusta, viszont nektek jó úgy, ahogy van, akkor nincs miről beszélni. Mond meg apukádnak, hogy kedves hogy aggódik, de nektek így jó.
2016. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen dolgozok heti 3-4 napot,hétvége szabad(reklámanyag terjesztés)
2016. febr. 27. 15:27
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
2-es, és akkor mi van ha férfi létére valaki főz? Közben meg a dolgok kilencven százalékát az asszonyra tolja mert neki úgy kényelmes? Na körbe ne rajongjam már az ilyen embert mert hajlandó valamit elvégezni otthon.... Hál' istennek a környezetemben a pasik nem ilyenek. Ők is takarítanak, főznek, sőt még a gyereküket is nevelik! (minő megdöbbentő dolog mi? Pedig ez "mind a nő dolga" ha fafejű, kényelmes férfit fog ki. Utána meg lehet csodálkozni hogy mitől morgós a nő mikor minden rá van hárítva.)
2016. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként kérdező: Apukádnak van igaza.
2016. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%

+1 apádnak van igaza.

Nekem férfi létemre nem büdös a tányér mosás és még főzni is szeretek.

2016. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%
Ha apukád elmarja a társadat, az jó lesz? Nem kéne. Nem nagy ügy amiket csinálsz otthon 4 nap munka mellett (ki főz?). Neki gondolom rendes 8 órás munkája van. Úgyhogy szerintem állítsd le apukát.
2016. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok, ha te lennél a férfi és a párod a nő, mik lennének a válaszok.


Ha egy férfi olyat mondana nekem, hogy "nem férfi dolog takarítani", az repülne.

2016. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
Ha hárman laktok együtt, az nem feltétlenül egészséges. Már a Nyúl és kecsketenyésztésben is leírták, hogy az anyát kell a bakhoz tenni és nem fordítva. Nem derült ki, hogy a párod vagy apád egyébként dolgozik-e házon kívül. Kell venni egy mosogatógépet és a problémák egy része eltűnik. A két férfi meg mindig rivalizálni fog.
2016. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!