Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal nem keresünk túl...

A párommal nem keresünk túl sokat de én ennek ellenére szeretek adni magamra. Műköröm, smink, hajfestés. Párom szerint ez felesleges, és a fizetésemet ne erre költsem. Ti mit gondoltok, igaza van?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 17:25
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ahhoz hogy jól nézz ki ezek egyike sem fontos.
2013. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
82%
Ha sokat kerestek akkor is felesleges. Nem csak műkörmökkel lehetsz szép. Ápold a saját körmeid, a saját hajad.
2013. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
60%
Nem létszükség egyik se, de amíg nem az ételre, vagy számlára szánt pénzből megy el, addig miért ne. Gondooom a férjed is költ olyanra, ami hanyagolható...amíg neki is lehet, addig neked is
2013. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
A saját körmeim mindig beszakadnak, fekete hajal pedig sokkal vonzóbb vagyok.
2013. szept. 26. 17:36
 5/53 anonim ***** válasza:
52%
Nem létszükség egyik se, de amíg nem az ételre, vagy számlára szánt pénzből megy el, addig miért ne. Gondooom a férjed is költ olyanra, ami hanyagolható...amíg neki is lehet, addig neked is
2013. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
58%

igen. a műköröm mindenképp, ha ügyes vagy otthon is meg tudod csinálni igényesen. a hajfestés szintén nem olyasmi, ami "emelné az ápoltsági szinteded", hiszen a saját hajszíneddel is lehet gyönyörű hajad. smink: hát, tudni kéne, hogy egészen pontosoan mennyit is sminkelsz, ha sokat és sokszor, akkor igen;elég egy kis alapozó meg spirál. és nem luxusmárkákból.

és ha ráadásul volna jobb helye is annak a pénznek, akkor vedd a fentieket hatványozottabban. ahhoz, hogy ápolt legyél, nem kell vagyonokat költeni.

2013. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
58%
(jóhogy beszakadnak. mivel a műköröm tönkreteszi. kell neki úgy 6 hónap mire rendbejön, addig mindig visszavágod, kened erősítővel)
2013. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
78%

Ezeket mind el tudod intézni otthon is: én pl rendeltem magamnak webshopból egy komplett kis kezdő szettet, és 2-3 hetente megcsinálom géllakkal a körmömet. UV-lámpával együtt volt 13.000 Ft, 3 hónap alatt behozza az árát.

Olcsóbb festékek között is van tartós, magadnak befestheted a hajadat, 6-7 hetente.

A drogériák saját márkás termékei jóval olcsóbbak, de ugyan olyan jó minőségűek, mint a drága márkák.

Szóval, ha ügyes vagy, kevésből is ki tudod ezt hozni.

2013. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Amíg nem volt műkörmöm addig is beszakadtak a körmeim. Sminkelni mindennap szoktam.
2013. szept. 26. 17:44
 10/53 anonim ***** válasza:
76%

Jaj édesem, mennyi bajod van...


Igen, igaza van.

2013. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!