Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apám szerint a párom lusta....

Apám szerint a párom lusta. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz 1 éve;hogy hozzám költöztünk.Tulajonképpen én ezeket csinálom otthon:portörlés;mosás;mosogatás;felmosás;teregetés;seprés.Jeleztem a páromnak(ô a férfi),hogy átvehetné tôlem a mosogatást.Porszìvozni 2 hetente szokott.A mosogatás kényes téma;egyikünk sem szeret.De többnyire az én reszortom.De ö nem szeretne;igy rám hárul. Apám szerint kihasznál;mindent velem csináltat meg.Én tényleg mindent megcsinálok(kivéve fôzés)szeretek mosni;teregetni és port törölni.Ôszerinte sok mindent csinál:szendvicsetkészit a munkába;porszivozik(néha napján);cigit gyúr;fôz kb ennyi.Néha zavar ez engem,de nem szòlok.Mit kezdenék vele?30 éves!!!Elhagyni nem fogom.Szerinte nem férfi dolog takaritani.Mit gondoltok errôl? Bocsi ha hosszú lett!!!!Csak apu is mondja a dolgait és a párom is.

#Apòs.
2016. febr. 27. 15:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ennyi munka mellett tényleg jo ha legalább megfőz.néha nagyobb segitség mimt egy takarítás.más még ennyit sem csinál csak hazamegy beül a számitógép elé vagy befekszik a tv elé és kiszolgáltatja magát.Az én férjem is segit főzni néha mosogat is.mikor 3 műszakban dolgoztam ő mondta pihenjek majd elmosogat megfőz ha éjjel dolgozom.Mióta babát várok én csinálok meg mindent(néha azért főz)de ez igy már oké,hiszen ő dolgozik.
2016. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
54%

"Én nem várom el tôle,hogy mindent megcsináljon,pláne munka után."


Nem tartod cserében szánalmasnak, hogy ő viszont elvárja tőled ugyanezt, mikor te is dolgozol?

2016. febr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
46%
Én úgy gondolom, hogy ha valaki dolgozik, plusz van mellékállása is, akkor a minimum, hogy én megcsinálom otthon a dolgokat ha csak 3-4 napot dolgozom. Te többet vagy otthon, gondolom nem egy nagy ügy megcsinálni. Azt viszont nem viselem el ha valaki kijelenti, hogy ő nem hajlandó semmilyen esetben elmosogatni, kitakarítani. Ennyire már ne legyen barlanglakó.
2016. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha többet dolgozik, akkor nyilván otthon én vállalok többet, de ha jönne ezzel az arcoskodással, hogy mosogatni nem férfimunka, akkor közölném vele, hogy csak egy testrészünk különbözik, az meg nincs akkora, hogy ne férjen tőle a mosogatóhoz, tehát nem kifogás...
2016. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Irhattok még!
2016. febr. 28. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!