Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom nem ért a szóból?

Az anyósom nem ért a szóból?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a párommal, azóta az anyósomnak nem volt egyetlen jó szava sem hozzám. Az a tipikus, bunkó képmutató, akit a hátam közepére sem kívánok.

Amikor bejött a kórházba, megnézni az unokáját, megjegyezte, hogy reméli, nem rám fog hasonlítani. Mindig piszkál, hogy túl sovány vagyok (könyörgöm... 160 centihez hány kiló legyek???), meg főzni sem tudok, rosszul nevelem a kislányunkat stb. Ezt még lenyeltem, megmondtam, akkor jöjjön, amikor a férjem itthon van. Ő majd megregulázza. Más időpontban be sem engedem.

A pontot az i-re tegnapelött tette fel, amikor az apukám temetésén patáliát rendezett és elkezdte fennhangon szapulni apát. Hogy mekkora bunkó volt, meg buzeráns (apukám biszexuális volt... Ezt el is fogadta a családom már), munkamániás és idióta.

Itt betelt a pohár. Közöltem vele, hogy nem szoktam soha, még egy állatot sem megütni, de vele kivételt teszek, hogyha nem tűnik el. Morogva távozott.

Ma délelött felhívott, hogy holnap délután jönne látogatóba a kislányhoz. Tudattam vele, hogy abba a házba nem fog belépni, amit az apukámtól kaptunk (évekig itt élt a párjával... boldogok voltak... ez a hely számomra a családi békét és harmoniát jelenti). Csak nevetett és azt mondta, hogy akkor holnapra süt süteményt is, azzal lerakta a telefont.

Mit tegyek? Félek, hogyha beszól mégegyet, valóban megütöm. A ferjem meg inkább kimarad az egészből. Nem akar az anyjával veszekedni.


2016. márc. 1. 21:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
ne engedd be. Megmondtad neki nyíltan, az, hogy nem fogta fel az ő értelmi képességeit tükrözi.
2016. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%

Megregulázza???

nehéz lesz ha kimarad belöle, mert nem akar veszekdni az anyjával.

2016. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%

Pedig a férjednek kellene beszélni vele. Miért tűri el, hogy a feleségével így viselkedjen az anyja?

Mondd meg neki és anyósodnak is, hogy az előzményeket tekintve (és pláne azért, amit apukád temetésén lerendezett) jó ideig be nem teszi hozzátok a lábát. Ne üsd meg, mert azzal visszaélhet. Határozottan és hidegen utasítsd el.

2016. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
47%
Kövesd a férjed példáját, maradj ki te is az egészből. Ha világosan látod, hogy bunkó, nem tud viselkedni, bajkeverő és szarkeverő és hogy téged szándékosan hergel, akkor miért mégy bele mindenbe ? Nem kell reagálni mindenre, éppen a te reakcióidnak örült, látja, hogy ugrasz és ezek szerint ez az élete értelme, ha ugráltathat másokat, mint a bazári majmot. Hidd el, abban a pillanatban, hogy nem reagálsz arra, amit mond, visszavesz a stílusából. Inkább próbálj meg úgy viselkedni vele, mint egy gyógyintézeti beutalt hülyével, nagyon meg fog sértődni.
2016. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Be ne engedd!!!
2016. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
hát én egy nyugis ember vagyok, de én lekevertem volna neki egyet
2016. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 acelsziv ***** válasza:
98%
Szerintem se engedd be. Mive a házat apukádtól kaptátok így feltehetően a te neveden van. Ergo a férjednek még csak egy szava se lehet, ha a mutert kinn hagyod megfagyni. Az meg mi, hogy ő nem akar az anyjával veszekedni? Miféle férfi az olyan aki nem áll ki a családjáért? Köpd szemközt és mondd meg neki, hogy ezt én küldöm és szégyellem magam miatta. Méghogy férfi...
2016. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem nyitsz ajtót, zajonghat sokáig, ezért készíts egy vödör vizet, és ajtónyitás után zutty neki.
2016. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Umaku válasza:
90%
Csak szivatsz... Hat en a gyerekem kozelebe nem engednem az tuti. Te szulted azt a gyereket, nm tud mit tenni. A haz ezekszerint a tied. Nem engeded be es elkuldod egy melegebb eghajlatra. De a sutit vedd el. Es nyomd a ferjed kepebe!
2016. márc. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
Ha oda megy úgy kioktatni a vén boszorkányt hogy a süteménnyel magát dobálja meg. Nem volt a temetésen ott a fia? Elmagyarázhatná neki,hogy mit illik. Csók Mama
2016. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!