Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van az, hogy az anyós-me...

Miért van az, hogy az anyós-meny témakörökben 90 %-ban a meny panaszkodik és kb.10 %-ban az anyós. Ennyire ördög lenne minden anyós és ennyire angyal a menye?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 09:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Nem ördög az anyós, de senki nem szereti, ha beleszólnak az életébe, az anyósok - meg úgy általában az idősebbek - 90%-a ezt teszi. Sokuk csak segíteni akar, ez ok, de rengetegen okoskodnak, meg "bezzeg én..."


Nagynéném nem az anyósom, mégis néha falra mászok az "én tudom jól, mert idősebb vagyok és pont" mentalitásától.

2016. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Anyósok öregek és nem tudnak netezni.
2016. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Ezt az arányt honnan szedted??

Ha erre az oldalra, vagy a netre vonatkozik, akkor az azért van, mert a fiatalabb korosztály többet használja.

Egyébként meg semmivel sem kevesebb anyós szidja a menyét, csak épp a szomszédnak, vagy telefonban a barátnőnek, rokonoknak, stb.

2016. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
A 63 éves anyósom nem ért a számítógéphez.
2016. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Valóban az itteni adatokból gondolom az arányt. Rendben, hogy az idősek kevesebbet neteznek (bár az én környezetemben annyira nem kevés az arány, a szüleim és ismerősei is rendszeresen használják), csak azért furcsa, hogy szinte minden negyedik kérdésben az anyóst szidják.
2016. márc. 6. 09:50
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Igen, szimplán ennyi az ok, azért az 50-65 közötti nők(és férfiak) nagyrésze abszolút nem ért a gépekhez. Ellenben ők annál többet hőbörögnek a szomszédoknak,barátaiknak stb. De az ismeretségi körömben az arány hasonló,amit írtál. 90 százalékban az anyós keveri a sz@rt és csinálja a feszkót a meny ellen. Elég kevés olyan esetet láttam, ahol a meny volt a hunyó az elmérgesedett viszonyban.
2016. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg azért,mert általában nem a meny turkál az anyós életében,hanem fordítva,mert "neki van joga hozzá,mert az ő gyereke házasodott meg". A meny viszont általában nem érez késztetést arra,hogy beleszóljon az anyósa dolgába. Ezért a feleségek (esetleg férjek) szoktak segítséget kérni,hogy hogyan kezeljék ezt a helyzetet.
2016. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%
Nincs ebben semmi érthetetlen. Mindig így volt. Akik most szidják az anyóst, mikor ők is anyósok lesznek, őket is ugyan így fogják szidni.
2016. márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
Azért az én 81 éves anyósom jobban kezeli a gépet, mint a 40 éves sógornöm - szóval az nagy hülyeség, hogy csak a fiatalok/fiatalabbak értenek a számítógéphez.
2016. márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%
Az anyósok jó részének már megvan az eszköztára, hogy kezelje a konfliktushelyzetet, nem szorul rá, hogy neten kérjen segítséget. Kiventillálja magát a barátnőknek, ha a meny felbosszantja, aztán ránt egyet a vállán és továbblép, nem ez a központi téma az életében.
2016. márc. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!