Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hagytatok volna 1 ilyen...

Ki hagytatok volna 1 ilyen lehetőséget? Én kihagytam! Szerintem vicces az egész! Ti elmondanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Szóval ma a lányommal lementünk boltba és 20 ft-tal elszámoltam magam mondom a csajnak h legközelebb vissza hozom mert mindig idejárok.Erre oda lép egy olyan jó 40-45 körüli pasi és odaad a csajnak egy százast mondom neki nem kell holnap visszahozom de ő ragaszkodott hozzá.Akkor megnéztem jobban arany fux a nyakában de olyan vastag mint az ujjam.Megköszöntem illedelmesen és elmentünk.Segített ki vinni a babakocsit a boltból.Éppen mentünk a játszóra mikor megláttam 1 nagy fekete telepjárót és benne a pasit aki a boltban kisegített.És megállt a következő helyen ahol lehetett és kiszállt.Bemutatkozott stb és kérdezte h velünk tarthat-e mert imádja a kicsiket és hogy váltana vele pár szót mondom jöjjön.Nem gondoltam én semmi extrára.Szimpatikus helyes fickó volt de lerítt róla h sok a lóvé.Beszélgetünk minden és szóba került h albiba lakunk a párommal meg a lányommal stb.Erre mondja nekem h volna 1 lehetőségem h kimásszak ebből...Igen mondom mi?(gondoltam uzsorás és elküldöm de azért kíváncsi voltam mit mond).Erre mondja h van neki 1 lakása és csak arra vár h beköltözzön valaki.És hogy az én vagy a lányom nevére íratja ha én lefekszem vele időnként.Mondom neki ezt hogy képzeli meg egyáltalán.Erre h nagyon szimpatikus vagyok neki és tetszik neki a talpraesettségem a kedvességem és a kinézetem(molett vagyok nem tudom mi tetszik neki rajtam).Mondom neki h sajnálom de boldog vagyok a párommal és nincs kedvem vele tovább beszélgetni és eljöttünk a lánnyal.Később itthon vettem észre h a babakocsiba csúsztatott 1 cetlit rajta a számával és 1 üzivel h gondoljam át.Erre én elégettem.Eszembe sincs ilyenbe bele menni hát mi vagyok én?Most tök mocskosnak érzem magam mert nem merem elmondani a páromnak h milyen élményben volt részem.Szerintetek mondjam el neki vagy felejtsem el az egészet és ne szóljak neki erről?
2010. aug. 10. 00:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%
Én mindenképp elmondanám neki a helyedben, nem olyan nagy titok ez, a legjobban cselekedtél.
2010. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
99%
jól döntöttél,és sztem is mond el
2010. aug. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Jól tetted! csak szexrabszolgának akart, az is lehet, hogy még a babádat is! Vannak ilyen beteg f*szok!
2010. aug. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nyugodtan elmondhatod a párodnak,ez vicces sztori:D És mivel általában(legalább is az oldalon ezt tapasztaltam)minden férfit szexmániás mocsoknak tartanak egy kis védőbeszéd:DMi van,ha azért ajánlotta fel,mert hiába van pénze,nincs családja vagy halálos beteg és akkor jót akart tenni stb:D
2010. aug. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki!

Büszke lesz rád, amiért visszautasítottad!:)

2010. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy több mint valószínű, hogy átverésről lett volna szó, mivel feltételezem nincs a homlokodra írva az, hogy albérletben laktok, ha más lett volna a felállás, akkor is rögtönzött volna valami sztorit, amivel rávenne, hogy az alkalmi partnere legyél. Aztán ki tudja mit csinált volna veled, veletek.
2010. aug. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor elmondom neki:)Én is úgy érzem hogy ennél jobban nem is cselekedhettem volna...Csak félek h féltékenykedni fog.:(Bár biztos h büszke is lesz rám.:)Hihetetlen egyébként hogy ilyen előfordul...Álmomba nem gondoltam volna h valami ilyesmi velem egyszer megeshet...:D
2010. aug. 10. 00:59
 8/27 anonim ***** válasza:
51%
szerintem nem viselkedtél jól, minek társalogsz furcsa alakokkal?a gyerekedet is elvehette volna..
2010. aug. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem volt furcsa alak.1 kedves szimpatikus pasi volt aki kisegített gondoltam h azért pár szót megérdemel azért hogy kisegített egyébként teli volt anyukákkal a játszótér...Csak nem viszi el a lányomat 15 anyuka szeme láttára...
2010. aug. 10. 01:05
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért lenne féltékeny, én irtó büszke lennék a barátnőmre, ha hasonló helyzetben így cselekedett volna. :)
2010. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!