Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennének ebben a helyzetbe...

The Orsi kérdése:

Mit tennének ebben a helyzetben? Mert en már tanacstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyok együtt a ferfi parommal. Sajnos adott volt az a helyzet, hogy én jarok le naluk, mert nekunk csak egy szobás hazunk van. Párom anyja pedig a kezdetektől fogva fikaz, belémköt. Probaltam nagyon sokat alkalmazkodni hogy ha már nekem kell odajarni megcsinálják mindent. De neki semmi nem jó. És nem latom a paromon hogy beszelne az anyjaval hogy ne legyen ilyen feszult a helyzet. Már a hetvegi fozeseknel sem merek kimenni anyosjelolthoz a konyhaba mert mindog belemkot. Nem birom ezt már idegekkel.25L

2016. márc. 15. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy kicsit részleteznéd, kérlek? Egy házban laktok velük, ti az emeleten, és nincs külön konyhátok? Vagy miért kell ennyit találkozz anyósjelölttel, és miért pont a konyhában?
2016. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem lakok itt eletvitelszeruen. Csak sokat vagyok itt. A ház emeletes a parom az anyjával lakik az emeleten a parom testverenek a csaladja pedig a foldszinten. A konyha...nos itt talalkozok vele a legtobbet. Amugy a szobaban vagyok. Anyós jelolt fozesmanias rengeteget főz es szerettem volna neki ebbe besegiteni de ha folyton feszultseg van koztunk inkabb ki se megyek a szobabaol.
2016. márc. 15. 13:17
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
25 évesen már nem élnék a szülőkkel, igy nem lenne ilyen problémám
2016. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Párom 30 és mégsem akar elkoltozni az otthonabol
2016. márc. 15. 13:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
30 evesen boldogan mama-hotelezo pasi + nem all ki melletted = MENEKULJ, mig lehet
2016. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a hiba a párodban van.


Emellett nagyon sok ember, aki szeret fözni, utálja, ha más is ott ugrál körülötte.

2016. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem anyóssal van a gond.

"És nem latom a paromon hogy beszelne az anyjaval hogy ne legyen ilyen feszult a helyzet."

Na, pont ilyen lesz 10-20 év múlva is, meg akkor is, amikor gyerekeitek lesznek, meg akkor is, amikor külön költöztök.

Mit tennék? Beszélnék utoljára a párommal, hogy nyilatkozzon, hogy megvéd-e az anyjától, vagy mindent a mamára hagy, ennek fényében döntenék. Elhagyom, vagy nem hagyom?

2016. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok

"Párom 30 és mégsem akar elkoltozni az otthonabol"

Na, akkor nincs miről beszélni.

2016. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszindulatból írom, de messziről elkerülném az olyan férfit, aki 30 évesen sem tud és nem is akar anyuciról leszakadni. Sokatmondó, hogy a párod testvére is ott lakik a családjával, valószínű, hogy az anyjuk olyan személyiség, aki magához láncolta a pici fiait. Vagy ha mégsem és nekik jó így, legyen boldog a három generáció egy fedél alatt, de ha nekem ez nem pálya, akkor nem állnék le velük.
2016. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj én még most hagynám ott az egész családot a pároddal együtt, amíg nem késő...ne várj sokat egy olyan férfitól (?) aki 3o évesen még csak nem is TERVEZI hogy elköltözik anyuci mellől, aki nem áll ki melletted...ezt megbeszélni sem lehet, ha valaki ilyen akkor ilyen, és ha boldog éltet akarsz magadnak akkor messzire elkerülöd ezeket a férfiakat.
2016. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!