Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mamák költözzenek hozzánk...

Mamák költözzenek hozzánk vagy ne? Bonyolult helyzet!

Figyelt kérdés
A páromnak nincsenek szülei a mamája nevelte fel őt és a testvérét! A testvére drogos volt jelenleg börtönben van nem sokára szabadul, hogy nem-e visszaesik azt nem lehet biztosra tudni... Szeretnénk egy családi házat venni, de a mamája háza eléggé ramaty állapotban van ráadásul már öreg is, és egyre sűrűbben mondogatja hogy ha baj lesz akkor vagy hozzánk vagy a lányához költözik (de a lányánál nem szeret lenni)... Csak így ő eldöntötte! :D Na most mi már laktunk együtt 5 hónapot bírtam, a kislányommal együtt inkább hazaköltöztem a szüleimhez hatalmas vitával, nagy nehezen sikerült albérletet találni így most abban lakunk! Szóval most szeretnénk egy nagy házat venni (még ha kicsit is) ő jönni szeretne hozzánk! De nekem is van egy öreg mamám aki a szüleimnél nem férne el, és ő is egyedül van! Már kérlelt hogy költözzek hozzá viseljem gondját és rám íratja a házat (ő vidéken él) de ő is elviselhetetlen szegény! Idősek teljesen másképp látnak mindent régimódiak :/ A két mama együtt aztán már tényleg káosz lenne! Én felkötném magam egy hónap után, becsavarodnék tőlük az tuti! De sajnálom is őket főleg hogy a párom a mamájának tartozik annyival ha már ős is felnevelte elvégre. Eléggé bonyolult a helyzet és megbánni sem akarom, nem akarok a házunkban idegenkedni és alkalmazkodni ennyi emberhez! Főleg ha a testvére is kijön és az a ház már nem lesz lakható akkor ő is jön hozzánk és ha újra drogozni fog akkor nem tehetem ki az utcára stb.. :( A párom szerint pénzben is jobban kijönnénk, hely is lenne, de egy idő után minden az én nyakamba szakadna.. Ti mit gondoltok erről?

2016. márc. 23. 21:12
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Azt mondtuk neki hogy nem találtunk még számunkra megfelelő házat, és hogy 1 szobás panelben még az ágya se férne be hozzánk... Nem is értem hogy jutott eszébe hogy 1 kis szobába lakjunk 4-en?? Magánéletünk nulla lenne akárhogy is nézem... Bár ha találunk egy házat akkor már őszintébbnek kell lennünk!
2016. márc. 25. 22:33
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha kijon a drogos, rogton koltozhet a bortonbol a nagymamahoz, igy nagymama nem lesz egyedul, ill. nem fog unatkozni.

Vagy az is egy megoldas, hogy az eppen kiszabadult haverjai is hozzatok jonnenek :) a nagymamak teljes oromere :) Ha eleg nagy a lakas, s mindenkinek lesz kulon szoba, furdoszoba, akkor talan ok. S ki fog takaritani? A parod? De a privat eletet felejtsetek mar most el.

2016. márc. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
miújság veletek azóta? :)
2018. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!