Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Már nem nagyon birom tovább!...

Már nem nagyon birom tovább! Depressziós lettem?

Figyelt kérdés

Már nem nagyon birom tovább!

Párkapcsolatan élek már 2 éve,az anyosomnál élünk.

A barátom nem dolgozik egésznap játszik,én gürizek reggeltől estig,hogy legyen ide kaja véve stb 5.en laktunk együtt,Én a párommal anyosom+a tesoja a barátomnak meg a párja...

Ők sem dolgoztak

A lakás elvan maradva több mint 700.000 ft tartozás van a lakáson.

Kb 3 nappal ezelött kidobta anyosom akik itt laktak a fiát meg a barátnöjét,mert nem fizetnek ide semmit és csak esznek

Viszont itt jön az én depresszióm,és szomoruságom.

Mivel anyosom se a barátom nem dolgozik,igy nekem kel kifizetni a lakást,hogy kine dobjanak innen.

Húsvétra bevásároltam 40 000 ft kaját semmi köszönömöt nem kaptam hisz ez a természetes.Kb 3 napja aludni nem tudok nincs kedvem semmihez ezen jár az eszem minden percben...

A barátom észre sem veszi,hogy nagyon magamba vagyok fordulva

És az anyósom engem ba...szogat,hogy mi lessz mennyek dolgozni és adjam neki oda amit keresek megy a lakásba ,nem vehetsz magadnak semmit!

Ma már annyira ideges lettem,hogy belázasodtam láttam ez nem tetszett anyosomnak.

Szerintetek jogos,hogy ez miatt magam alatt vagyok?

Bocsánat a helyesírási hibákárt telorol irtam.


2016. márc. 28. 21:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal lépj le onnan, ezek csak hiénaként élősködnek rajtad.Nem is értem hogy nem tűnt fel ez neked eddig.Találsz majd más valakit.A párodat is hagyd ott azonnal és költözz albérletbe ideiglenesen.
2016. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj a p. csába onnan. Mi a francért tartod el ezt az élősködő bandát?????
2016. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


A helyedben én kalap kabát fordulnék, és vissza sem néznék többé. Tudom, hogy néha nehéz de tedd fel magadnak a kérdést, hogy:


- Megéri nekem ebben a kapcsolatban/közegben élni?

- Megéri nekem tönkretenni saját magam egészségét más adóssága miatt?

- Megéri nekem más jólétét pénzelni, akik nem becsülnek engem?


Biztos vagyok benne, hogy találni fogsz idővel más fiút aki szeretni fog és segít, nem pedig kihasznál.


A legjobbakat!


Üdv,


- B

2016. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Menj el onnan minél előbb.

Mindketten kihasználnak,barátod is meg az anyja is.ennyi idősen semmi értelme,hogy ilyenek miatt tönlretedd magad.Találsz ezerszer jobbat is,fiatal vagy még.

Ne foglalkozz vele,milesz a házukkal,ha nem leszel vagy elmennek dolgozni vagy majd megoldják.

Én egy percet nem maradnék ott.Nemszólhatnak mert ugy döntesz ez neked nem élet.Állj a sarkadra,pakolj és menj.Szüleiddel mi a helyzet?

2016. márc. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Tèged ott csak kihasználnak. Most azonnal kezdj el albèrletet keresni ha rokonokhoz nem tudsz menni. Ne adj több pènzt nekik.
2016. márc. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 omba ***** válasza:
100%

Nincs neked barátod, párod meg még annyira se... örökbe fogadtál négy agresszív kölyköt...

Szarba se vesznek, azt látod, ugye.

Mi lesz ebből még két év múlva, 10 év múlva?

Áhhh. tönkremész, az lesz, aztán te is gépezel, amíg ki nem lakoltatnak.

2016. márc. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne haradudj, de nem vagy normális!

Kérlek, könyörgök, menj onnan! Menj haza a szüleidhez, vagy albiba, vagy barátnőhöz.

Persze, hogy az ingyenélő nyomik örjöngeni fognak, ha elmegy a pénzeszsákjuk!

És bocs, de neked nincs "párod" se "barátod", ez a csávó egy HERE, te meg egy idióta vagy, ha ezt hagyod.

2016. márc. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Pakolj, csomagol, és menj onnan! Ne hogy már még 21 évesen neked menjen tönkre az életed, ne tudj sehova se haladni, mert az a két lusta akármi nem dolgozik! Fiatal nő vagy, élni kellene az életedet normálisan, szórakozni, a karrieredet építeni stb. "Kedves" anyós és a "barátod" nem akarják,hogy elússzon a lakás? Egyszerű a megoldás, elmennek dolgozni. Annak is férfi létére van képe el tűrni, hovatovább elvárja, hogy a barátnője dolgozzon rá. Az ilyeneknek jut barátnő, a pofámról lesülne a bőr, ha rám dolgozna a barátnőm, ha lenne.
2016. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

A depressziód akkor fog megszünni, ha otthagyod ezeket a élősködőket. Hogy leegyszerűsítsem, a szervezeted a depresszióval jelzi, hogy nem jó ez neked. Hanel tudsz tartani ennyi léhűtőt, akkor egyedül is menni fog az élet.

Ahhelyett, hogy panaszkodsz, inkább fordítsd az energiádat albérlet , vagy kiadó szoba keresésére.

Lehet reménykedni, hogy majd minden megváltozik, meg azzal takarózni, hogy szerelmes vagy, de ezek kifogások.

Menj el jó messzire, és szakíts meg minden kapcsolatot ezekkel.

Tedd mindezt szép csöndben, dráma nélkül, elég, ha akkor tűnik fel, hogy elmész, ha mar csak a huzatot érzik, mikor becsukod magad után az ajtót.

Sok sikert!

2016. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Van munkad es fizetesed igy jutna egy szobara is tarsberlokkel. Menj minel hamarabb!
2016. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!