Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok ilyen ajándékhoz?

Mit szólnátok ilyen ajándékhoz?

Figyelt kérdés

Nászútra kapnánk egy elég jó helyen (tengerparton, nem lényeg hol) egy 2 fős apartmant 1 hétre.

Nekünk kellene állni a repülőjegyet, a kaját, költőpénzt szóval minden mást. Ez kb. 3 szorosa lenne, mint amit ők állnak?

Vélemény? köszi



2016. márc. 29. 10:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
24%
Az én felességem azt mondta vigyem el egy drága helyre... elvittem a benzinkútra.
2016. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Kapunk mellé pénzt is, de az az igazság, hogy mi nem terveztünk ilyen drága nyaralást, lesz jobb helye is.

Benne lenne kb. 300-ba ahogy számolgattam. Nem fér bele sajnos.

Nem gondoltam, hogy helyettünk döntenek, mint akit leforráztak mikor elmondták..

2016. márc. 29. 10:57
 13/36 anonim ***** válasza:
67%
Jó kis ajándék ez, jó nagy költségekbe verni titeket. Ha már ilyet akarnak adni, akkor fizessék a repülőjegyet is. Milyen ajándék az, ami még pluszba háromszorosába kerül? Akkor ne ilyet ajándékozzanak. Lehetne mondjuk egy belföldi, amit teljesen ők fizetnek. Nem boztos hogy egy friss párnak pont egy ilyen drága nyaralás az első gondolata, én nem ajándékoznék ilyet, az biztos.
2016. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
60%
nekem őszintén szólva nem tetszene.főleg,hogyha volt konkrét elképzelésetek, hogy melyik országban szeretnétek nászutazni, erre egy tök más országban foglalnának nektek szállást. oké, nem a világ legnagyobb gondja, de én úgy örülnék az ajándéknak,hogyha a mi elképzeléseinket fedik. az meg,hogy nem fizetik az egész nászutat(gondolom erre akartál kilyukadni,hogy nektek még 3x annyit kéne hozzátenni) szerintem jogos, nem lehet elvárni,hogy fizessék a nászutatokat. ez is nagy segítség,hogyha a szállásért már nem kell fizetni, mert ők állják. a lényeg, hogyha ti xy országba mennétek, akkor ők ne másikba erőltessék.
2016. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
73%

14# vagyok. most olvastam végig a kommentjeidet. hát ha 100 E fejenként a repjegy+ezenkívül még kaját is venni kell arra az egy hétre... az úgy tényleg elég húzós.

annyit tehettek,hogy megmondjátok nekik, hogy ti már kinéztetek egy másik helyet ahova mennétek nászútra. ezen nem igazán lehet megsértődniük, elvégre ők vettek a hátatok mögött ilyet.

valóban célszerűbb lett volna,hogyha magát a pénzt adják oda, hogy költsétek a nászútra. vagy legalább megbeszélik veletek előtte, hogy jó lesz -e , hogyha lefoglalják nektek a szállást?

2016. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
71%

Sokszor kaptunk igy ajándékot, ok vesznek 20 ezerért valami központ mi meg meg 50-100-at hozza tettünk.


Egy ideig, azota veszni hagyjuk...


Nem örülnek ilyen ajándéknak...

2016. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
71%
Ha kotott az idopont a szallasra, akkor nem olyan jo ajandek, ha flexibilis, akkor orulnek neki, mivel a repjegy arak ingadoznak, nyilvan akkor mennek mikor olcsobban kijovok. Rengeteg utazast szerveztem mar, szoval nem mindegy... Na persze az sem, hogy hova. Van olyan hely ahova tuzzel vassal nem tudnanak odakergetni. Megirod priviben hol lenne a szallas?
2016. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
nem kötött az időpont, de úgy se férne bele, tudom, hogy olcsóbb repülőjeggyel is meg lehetne úszni, de azon felül van még költő, kaja pénz stb. ...
2016. márc. 29. 12:19
 19/36 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűen nem akartok oda menni és ezen felül még nem is nagyon fér bele, jól értem?


Akinek a rokonságától kaptátok (kapnátok), az beszéljen velük és mondja meg, köszönitek, de ez nektek nem fér bele, illetve nem is ide/ilyen helyre gondoltatok.


Remélem, nem valamilyen kuponos dolog, ott nagyon sok csaló van.

2016. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
90%

Mondjátok meg, hogy erre nektek nem telik, és köszönitek szépen, de nem tudjátok megengedni magatoknak.

Ennyi, nem kell magyarázkodni. Ha megsértődnek, az ő bajuk.

Ha nekem most valaki ugyanezt adná, én is visszautasítanám, mert nem tudnék most még 20000 ft.-ot sem költeni rá.

Ez tény, nincs rajta mit beszélni.

2016. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!