Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok ilyen ajándékhoz?

Mit szólnátok ilyen ajándékhoz?

Figyelt kérdés

Nászútra kapnánk egy elég jó helyen (tengerparton, nem lényeg hol) egy 2 fős apartmant 1 hétre.

Nekünk kellene állni a repülőjegyet, a kaját, költőpénzt szóval minden mást. Ez kb. 3 szorosa lenne, mint amit ők állnak?

Vélemény? köszi



2016. márc. 29. 10:20
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
42%
Tenyleg marha szar ajandek. En pl. dobnam rogton a kukaba a torokorszagi, mallorcai, gran canariai, tenerifi, Lanzarotei, (osszes spanyol szigettel egyutt), aztan leszboszi stb. szallasutalvanyokat. Ha megirtad volna hova szol, akkor lehet valaki mar reg megvette volna ;) Meg lehet tudni, hogy a szallasutalvanyhoz mennyi penzert jutott hozza az illeto? Netan ingyen, s majd a "kotelezo" utazasi iroda toled szedi be a tobbi penzt pl. a repjegyre amire a hasznot teszi? Sok idiotat behuznak ilyen utazasi hulyesegekkel. Parom rokona pl. azzal dicsekedett hogy vett valami akcios jegyet ingyen szallast 4*-os szallodaban (az autopalya mellett), csak a reggelit ebedet kell kifizetni, meg a parkolast, ami napi 90 euro. Gondoltam, hogy jezus maria, pedig felsofoku vegzettsege is van..... :(
2016. márc. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

#EditPP :

Nem marha szar ajándék, de nekünk nem fér bele. És már kb. háromszor leírtam, hogy nem átruházható és hogy nem szeretném leírni, mert ki tudja ki olvas.

Azt is leírtam fentebb, hogy ők 100 párezerért vették meg és nekünk jóval többel kellene kipótolni.

Marha jó ajándék lenne, ha esetleg megkérdeztek volna minket. Abból a pénzből itthon egy wellness hetet simán ki lehetett volna hozni, sőt. Nem az a baj, hogy tőlük jön és nem anyósellenesség, csak ez azért olyan ajándék, amit illik megkérdezni szerintem.

2016. márc. 30. 08:54
 33/36 anonim ***** válasza:
33%
Ertem a problemadat, nincs penzetek az utat kifizetni. Akkor mondjatok meg nekik kerek perec, hogy meg a repulojegybe szalljanak be, (mert a ti penzetek csak arra eleg, hogy hozzaszegodjetek egy embercsempesz nelkuli afgan menekult csapathoz) mert nagyon orultok az ajandeknak, es nagyon szeretnetek elmenni, mert eletetek legszebb nyaralasa all elottetek, de sajnos a hatralevo koltsegeket meg igy sem tudjatok allni. Apartmanban altalaban van konyha. Ha olyan helyre megyunk ((pl. Afrika))... van hogy minden kajat itthonrol magunknak viszem... Reggelire muzli, palacsinta, ki lehet olcson hozni hidd el.
2016. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
81%

Nem örülnék neki. Így, hogy nincs pénzetek az utazásra különösen nem, de én akkor sem örülnék, ha lenne pénzem kipótolni. Nem szeretem, ha más dönti el helyettem, hogy hova utazzak.

De azért az nem olyan nagy dolog, hogy nem megfelelő ajándékot adtak. Én szinte kivétel nélkül olyan ajándékokat kapok, ami semmire nem jó (nekem). Így volt ez a nászajándékokkal is, de minden Karácsony, szülinap, stb. így van. Egy ideig félreteszem valahova, aztán kidobom, vagy odaadom másnak. Ti is megtehetitek, hogy egyszerűen nem utaztok el.

2016. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Így van utolsó! én sem szeretem!

Nem haragszom vagy neheztelek, csak sajnálom őket. Egy kérdésbe került volna :S

2016. márc. 31. 19:15
 36/36 anonim ***** válasza:
21# Igen, esznek most is, de nem mindenki engedhet meg magának TÖBB száz ezer forintos hirtelen plusz kiadást és nem tud rá össze spórolni. Teljesen megértem, én is kialadtam volna, sőt, lehet, hogy jót akartak, de ez a pofátlanság netovábbja. Most lehet írjátok majd, hogy r... ohadék vagyok, de én azt tettem volna, hogy vagy fizetik a szálláson kívül az étel és a repülőjegy felét, vagy utazzanak el ők a félre tett pénzből, biztos van ilyen alapokon...
2016. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!