Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak én voltam ilyen szerencsé...

Csak én voltam ilyen szerencsés? Tiszteltem és szerettem az apósomat és anyósomat is, legalább annyit kaptam tőlük (anyagiakban és támogatásban, segítésben is), mint a saját szüleimtől.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 19:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az elsőnek. Ez a kategória a problémák megoldásáról szól.
2016. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem sincs semmi problémám az anyósommal és az apósommal sem, kedvelem őket, szerintem ők is engem, bár nem találkozunk olyan gyakran. Talán ezért sincsenek köztünk problémák, hiszen nincs esélye a hétköznapi súrlódásoknak.

Épp ezért nem is írok ki kérdést róluk, mert minek? Az ilyen helyeken, ahol a problémák kerülnek előtérbe, a jó viszonyok láthatatlanok maradnak. Ezért tűnik úgy, mintha kivételesek lennének az ilyen esetek.

2016. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem csak te voltál ilyen szerencsés, előfordul még ilyen a földön. Azonban akinek nincs problémája, az mit írjon ki ide mégis? Ez viszont elég butaság, hogy nem látod.
2016. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azért az nem egészen úgy van, hogy ide csak a valódi gondokkal küzdők írnak. Sok esetben az emberek nem hajlandók saját hibáikat meglátni és az emberek többsége hajlamos mindig külső körülményekre és más személyekre hárítani a problémákat. Hogy is mondta Arany János ? "Más szemében a szálkát megleli, magáéban a gerendát feledi". Amikor itt a gyakori-n panaszkodnak apósra/anyósra, az sokszor olyan szövegkörnyezetben jelenik meg, ahol a házastárs szülei maguk a pokolra való szörnyetegek, akiknél nem is lehet érteni hogyan nevelkedett fel egy olyan személy, aki végül a kérdező "párja" lett, holott a kérdező meg maga a földre szált angyal, a megtestesült csoda és kiválóság.
2016. dec. 20. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!