Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok irigy vagy Ő a...

Én vagyok irigy vagy Ő a jótékony? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A mult héten ugy volt hogy beköltözhetünk anyósom lakásába ketten a párommal.

De végül nem tudtunk menni bizonyos okok miatt...amit most nem részletezek.

DE amikor ott voltunk az anyós zuhanyzójába felszereltük a MI zuhanyrózsánkat és persze ott is maradt.


Mondtam ma a párombak.hogy nem azért hogy irigy legyek de az a mienk.

Erre mondta hogy mit féltem majd vesz ha kell nekünk másik.

Mobdom oke de anyád is meg tudja venni magának...ezen összekaptunk.


Nem akarok undok lenni de mire föl jótékonykodjak én az anyosnak.

Azt nem neki vittük oda hanem magunknak mert ugy volt h mi megyünk oda lakni.

Persze maradt minden...szoval ő szépen használja a zöbbezres slagos zuhanyrózsát és még mondta is hogy nagyon örül neki és nagyon köszöni...


2016. ápr. 6. 11:47
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Szerintem meg undorito a pasimtól hogy ha MAGUNKNAK veszünk valamit amit mi használunk akkor azt bem adományozom oda igy anyucinak.


Abba meg annyi sincs hogy "oke nekem nem kell mert az a tiétek."


Most ezen joggal akadok ki vagy irigy vagyok???

2016. ápr. 6. 11:49
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Te vagy irigy:) - egyrészről persze érthető, hogy sajnálod, és magadnak akartad. Nem is várta volna el senki, hogy egyszerűen odaadd! De ha már felszereltétek, akkor tényleg nagyon kicsinyes dolog lenne leszerelni csak azért, mert végül nem költöztök oda...
2016. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Na jó, ez már tényleg kamu. Ki az a degenerált, aki egy zuhanyrózsán vergődik? Azzal szoktál maszturbálni, állítható erősségű a vízsugár, vagy mit ragaszkodsz ennyire hozzá..?
2016. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Ha irigy nem is, de nagyon buta vagy
2016. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Bocs a közönséges kifejezésért, de erre mondják, hogy s.ar evő! Pff...
2016. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Ennyit sajnálsz tőle de a lakásába beköltöztél volna?? A barátod gondolkodása a normális.
2016. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Anyos orulnek neki, meg is koszonte. Szerencseje van, hogy nem koltoztel oda. Te hule vagy, anyos, barat normalis.

Nem is tudom mit latnak benned.

2016. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Értelek...


Igazibol kicsit csodálkozom saját magamon mert igy hogy nem jött össze az odaköltözésünk...szoval nagyon megutáltam az anyukáját.

Előtte imádtam. Azt mondtam hogy nála jobb anyóst nem kivánhatnék...és annak ellenére hogy nem az anyja hibája hoy nem tudtunk odacuccolni...olyan gyülölet van bennem hogy megőrülök.

Utálom az egész rokonságát. Azokat is akiket eddig imádtam

2016. ápr. 6. 12:12
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Akkor zarkozz be a szobadba es vard meg amig elmulik...
2016. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%

Nem az anyósod hibája, hogy nem tudtatok odaköltözni, de azért most gyűlölöd őt is és mindenki mást is, akit eddig imádtál.


Ez négyéves gyerekeknél működik pontosan így, nem kapja meg a nyalókát, és dühöngve utál mindenkit, még a szomszéd nénit is...

2016. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!