Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok irigy vagy Ő a...

Én vagyok irigy vagy Ő a jótékony? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A mult héten ugy volt hogy beköltözhetünk anyósom lakásába ketten a párommal.

De végül nem tudtunk menni bizonyos okok miatt...amit most nem részletezek.

DE amikor ott voltunk az anyós zuhanyzójába felszereltük a MI zuhanyrózsánkat és persze ott is maradt.


Mondtam ma a párombak.hogy nem azért hogy irigy legyek de az a mienk.

Erre mondta hogy mit féltem majd vesz ha kell nekünk másik.

Mobdom oke de anyád is meg tudja venni magának...ezen összekaptunk.


Nem akarok undok lenni de mire föl jótékonykodjak én az anyosnak.

Azt nem neki vittük oda hanem magunknak mert ugy volt h mi megyünk oda lakni.

Persze maradt minden...szoval ő szépen használja a zöbbezres slagos zuhanyrózsát és még mondta is hogy nagyon örül neki és nagyon köszöni...


2016. ápr. 6. 11:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%

Ez annyira kicsinyes dolog, nem tudom, milyen nő vagy, de egy zuhanyrózsa miatt így utálkozni, nagyon sajnálom a párodat és a családját, hogy egy ilyen kígyó van közöttük.


Már ne is haragudj, ha már ennyire anyagias vagy, akkor azt meg szabad tudni, hogy te miért költöznél anyósod lakásába? Miért nem veszel magadnak, ahol azt csinálhatsz, amit csak akarsz. Te családtagnak tartod magad? Mit szólnál akkor, ha anyósod rendszeres segítségre szorulna? Hagynád éhen halni?

Tudod, a bíróságok tele vannak tyúkperrel, akik hozzád hasonlóan azon kattognak, hogy valaki kerítése 1 cm-el odébb van esetleg. Képes vagy így lejáratni magad a párod előtt? Szerinted ő milyen embernek lát téged ezután? Irigynek és kicsinyesnek, amit a férfiak alapból gyűlölnek. Gondolkozz el egy kicsit és legyén önzetlenebb, nagyobb lelkű a családoddal .

2016. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
91%

És engem már csak két dolog érdekel:

1. miért nem költöztetek oda, már tudjuk, kik a jók, de kik miatt nem sikerült?

2. hello kittys volt-e a zuhanyrózsa? mert akkor az ember megérti ezt a vergődést, de ha nem...:D

2016. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom ingyen, vagy legalábbis jóval a piaci ár alatti összegért laktatok volna ott. Az nem lett volna gond igaz?
2016. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%
Irigy vagy.
2016. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudjuk mi miatt maradt el a költözés, de eredetileg anyósod megengedte volna, hogy beköltözzetek a lakásába.

Csak hogy képben legyél, egy albi díja valahol negyvenezernél kezdődik havonta. Ehhez képest egy nyomorult pár ezres zuhanyrózsát sajnálsz tőle?


Hány éves vagy, 12?

2016. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
79%
nem irigy vagy, csak gyerekes és kicsinyes. ilyen "ugyrol" még nem is hallottam....nevetséges az egész. csodálkozom, hogy a párod elviseli az ilyesfajta hisztijeidet.
2016. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
74%
Jézusom. Kész röhej. Nincs több hozzáfűznivalóm. Hány éves vagy?
2016. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
77%
Tényelg olyan, mint a 4 éves a homokozóban. Igen irigy Vagy, öntelt és hálátlan, és nagyon gyerek. Beköltözhettél volna az anyós lakásába, az jó lett volna mi? Majd akkro legyen nagy szád, ha nem egy pár ezrest (bár a dárgább sem egy nagy összeg) zuhanyrózsát tudsz venni, hanem lakást Te is.
2016. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
És anyósnál ingyen laktál? Ha a rezsit fizetted, akkor lakbért kért? Vagy ennyire lehetnél nagyvonalú?
2016. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!