Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » , ormalis meg ez abszintu...

, ormalis meg ez abszintu kapcsolattartas vagy ez mar beteges? Miert zavar engem egyre jobban?

Figyelt kérdés

Alapvetoen szeretem a leendo anyosomat.

Nem mondhatok ra rosszat. Segitokesz. Kedves. Es engem is nagyon szeret. Soha nem mondott ram egyetlen rossz szot sem.

Sot amikor a fiaval osszevesztunk o mobdta hogy ne engedjen el mert en vagyok a legmegfelelobb valasztas neki stb.

Ha ebed vagy program van alap hogy engem is hiv. Stb.


Eppen ezert nem ertem hogy miert zavar engem megis egyre jobban ez a kozelseg.

Nem lakunk egy varosban vele.

Es a parom szuleibelvaltak. Zegat a parom igy telefonon beszel az anyjaval illetve 2vagye hetrnte meghiv minket magahoz ebedre.


De annyira idegesit megis amikor felhivja a paromat es mondja 10percig a semmit... Tudom hogy kedveskedni akat de elegem van abbol is hogy pl most szombaton is ebed lesz nala mert a parom mevnapjat igy akarja unnepelni.

Nekem ezek a kozos ebedek egyre nagyobb terhek...

Nem akarokbsenkit megserteni...de nekem ez sok.


Persze tudom hogy az anyja...es nincsenek egyutt hetente meg naponta..de elegen van ezekbol a kotelelzoen illik dolgokbol...

Amikor felhivja a pasimat hulyet kapok...annyira elegen van belole


Sosem szolt bele a kapcsolatunkba es nem tudom miert de egyre irigyebb vagyok az anyossal szemben es egyre feltekenyebb...eddig nem voltan ilyen.

Es azon kapom magam h kezdem utalni es rivalist latok benne...


2016. ápr. 14. 18:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Parom30 en23
2016. ápr. 14. 18:44
 2/16 A kérdező kommentje:
1,5eve vagyunk egy par
2016. ápr. 14. 18:45
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
MOst erre mit mondjunk? Nőj fel és ne légy féltékeny az anyjára. Normál esetbe a két pozíció teljesen elkülönül egymástól. És a párod teljesen normál esetnek tűnik, egyedül te nem ebben a szituban.
2016. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ha valamit adnibakar neki a parom ami pl. Eddig a mienk volt de nem hasznaljuk stb. Akkor azonnal kerdore vonom hogy "ugyan minek az anyadnak?? Az a MIENK"

Anyum is szova tette hogy eddig nem voltam ilyen...


Nem tudom mi utott belem de engem egyre jobban zavar.

Sokszor olyan gyuloletet erzek iranta es nem tudom miert.


Es sszegyellem plusz eddig sosem ereztem ilyet de ha beszel vele telefonon a pasim es kedves vele vagy segitenibakar neki akkor azon kapom magam hogy elkap a harag es a feltekenyseg.

Komolyan..eddig nem zavar...de kezdem rivalisomnak tekinteni.


Most szombaton is ebed lesz nala...

Ez engem zavar mert igy megint "anya" lesz a jofej..en meg a semmi...gondoltam viszek valami sajat sutit... De ezzel megint azt igazolom hogy le akarom gyozni es a rivalisomnak latom.


Mi van velem?????

2016. ápr. 14. 18:52
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Tanulj meg írni és légy tisztában a fogalmakkal.Nem az anyósod!!!Csak a párod anyukája.
2016. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
te is jó sokat dumálsz a semiről
2016. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Túl jó dolgod van.

A párod Édesanyja az édesanyja.

Az ő státuszát nem veheti el senki sem.

Te sem!


Gondolj Édesanyádra, jól esne-e neked, ha a párod azért gyűlölné őt, mert csak.

2016. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
... ráadásul a párod anyja valószínűleg tud írni, ellentétben veled.
2016. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem keress egy pszichológust, nagyon súlyos önértékelési problémáid vannak, ha már a párod anyukájára is betegesen féltékeny vagy. Komolyan mondom, kérj segítséget, mielőtt valami nagy bajt csinálsz.
2016. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Tudod..az a te bajod hogy nem vagy biztos a párod szeretetében. Mindenkinek van beütése ezt el kellene fogadnod. Igen neked is. Ha gyereked lesz rá is féltékeny leszel?. A családban az édesanyja szeretetére a párodnak is szüksége van.Ahogy neked is. Találd meg mi a szereped a kapcsolatban és fogadd el. Az anyja mindig az anyja lesz és te pedig a szive egy másik része. Ha szereted a párod akkor fogd fel hogy mint minden kapcsolatban a párkapcsolatban is vannak a kompromisszumok és még az apròbetűs részek is..majd rájössz :) Szerintem pròbàld boldoggá tenni és nem kisajátítani a párod. Idővel megmérgezed a kapcsolatotokat ,ugyanis elárulom neked az anyòsoknak sasszeme van :) Ha nincs gondod,ne generáld magadnak mert így lesz. Téged választott mint társat a párod. Nyilván szeret. A helyzeted meg jò anyòs szinten. Szállj le földre és ne hisztizz .Már bocs de ez az.
2016. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!