Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ettől szar anya leszek?

Ettől szar anya leszek?

Figyelt kérdés

Anyósommal összevesztünk egy hónapja kb. Jobban mondva ő volt az aki egy gusztustalan üzenet után le tiltott egy közösségi oldalról. Nem részletezném ezt most.


Nemsokára jönne látogatóba egy hétvégére,nekem a hideg futkos hátamon ez miatt. Nem akarok vele találkozni,nem akarok vele veszekedni sem.


Kisfiam 1 éves,reggel és este még néha szopik. El tud lenni cici nélkül is végül is.

Gondoltam rá,hogy amig itt lesz anyós én addig elutazom meglátogatni a szüleimet. Csak még a gondolattól is szörnyen lelki ismeretfurdalásom van,hogy magára hagyom a gyerekem. pedig aztán apukájával lenne. De mégis.


Félek,hogy csak balhé lesz ha itt leszek mikor jön anyós. Sok szemét húzását benyeltem már neki,de ezt az utolsót nem birom. Nem tudom túl tenni magam rajta.


Párom nem mond semmit,csak azt hogy fél éve nem látta a gyereket az anyja,most tud jönni,nem igaz h nem birom ki amig itt lesz.


2016. ápr. 22. 13:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%
De kibírod. És nem hiszem, hogy az életet a facén kell élni. Azt sem hiszem, hogy egy nézeteltérést nem lehet szóban megbeszélni üvöltözés nélkül, ha szóba kerül.
2016. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Az élet rövid. Nagyon rövid, főleg ahhoz, hogy olyan emberekre pazaroljuk, ill. olyan dolgokat kényszerítsünk magunkra, amihez az égvilágon semmi kedvünk, és ami előreláthatóan csak konfliktusok sorozatához vezet, és sok idegességet okoz...
2016. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem is azért annyi önfegyelmed lehetne, hogy kibird az anyóst, aki nemcsak a gyereked nagymamája, hanem a párod anyja is.


Ha soknak érzed, bármikor átmehetsz a másik szobába, egy kicsit lehiggadni, vagy ha végképp nem megy, akkor bejelented, hoyg fáj a fejed és lefekszel, amíg elmúlik.

Így azért mindenképpen megoldható.


Igazán nem tudom elképzelni, hogy egy felnött nönek, akinek gyereke is van, nincs annyi önfegyelme, hogy max két napig ne bírjon elviselni egy családtagot. A gyereket meg végképp nem hagynám ott egy hétvégére ilyen bagatell dolog miatt, amikor eleve összezavarodik amiatt, hogy ott egy félig-meddig idegen, és még az anyja is elünik.

(Négy gyerekes anya, hasonlóan "kellemes" anyóssal)

2016. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 acelsziv ***** válasza:
72%
1: Ahhoz kell két értelmes ember.
2016. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
39%
A gyerek a fontos, ne ő bűnhődjön amiatt, hogy két felnőtt egy napig nem képes a békés egymás mellett élésre.
2016. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

Szar anya semmiképp sem vagy!

Én a helyedben maradnék, de esetleg, ha úgyis ketten vannak a kicsivel most magaddal foglalkozhatnál.

Fodrász,vásárlás, bringázás, barátnőzés...azt a pár órát meg kibírod valahogy.(Tudom miről beszélek. ;)

2016. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nyugodtan menj, nem magára hagyod, hanem az apukajára és a nagyira (legyez az bámilyen is veled).

Szerintem neked is és a babának is jó ha néha egy kicsit nélküled van.


Nekem van gyerekes ismerős, akin 3 éve csüngg a gyerek,az apjával se marad el, senkivel, üvölt ha az anyja fél métert odébb megy.

Szóval ártani nem fogsz neki nyugi ;)

2016. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

"hogy magára hagyom a gyerekem"


Nem magára hagyod, hanem az apjára.

2016. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Itt az ideje hogy vagy tisztázzátok a nézeteltérésetek, vagy elmérgesítsétek. Te döntöd el mire vágysz hosszú távon.
2016. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%

A gyerek kibír nélküled egy fél napot,ez nem lényeges a kérdésben.


Inkább az a gáz,hogy te a SAJÁT otthonodat azért hagyod el,mert jön oda valaki.

Az anyósodnak meg kell tanulnia,hogy ha megakarja látogatni az unokát,akkor el kell fogadnia,hogy te vagy az anyja,te is ott élsz és miatta nem fogsz elmenni otthonról.


Ha meg nem tud elviselni téged,akkor ne jöjjön látogatni sem.


Ha most direkt elmész az anyós győzött...

2016. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!