Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ettől szar anya leszek?

Ettől szar anya leszek?

Figyelt kérdés

Anyósommal összevesztünk egy hónapja kb. Jobban mondva ő volt az aki egy gusztustalan üzenet után le tiltott egy közösségi oldalról. Nem részletezném ezt most.


Nemsokára jönne látogatóba egy hétvégére,nekem a hideg futkos hátamon ez miatt. Nem akarok vele találkozni,nem akarok vele veszekedni sem.


Kisfiam 1 éves,reggel és este még néha szopik. El tud lenni cici nélkül is végül is.

Gondoltam rá,hogy amig itt lesz anyós én addig elutazom meglátogatni a szüleimet. Csak még a gondolattól is szörnyen lelki ismeretfurdalásom van,hogy magára hagyom a gyerekem. pedig aztán apukájával lenne. De mégis.


Félek,hogy csak balhé lesz ha itt leszek mikor jön anyós. Sok szemét húzását benyeltem már neki,de ezt az utolsót nem birom. Nem tudom túl tenni magam rajta.


Párom nem mond semmit,csak azt hogy fél éve nem látta a gyereket az anyja,most tud jönni,nem igaz h nem birom ki amig itt lesz.


2016. ápr. 22. 13:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%

azért nem mindegy, hogy min volt a vita.

ha téged bántott meg akkor bocsánatkérés nélkül nem tegye be a lábát!

2016. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
20%

"Jobban mondva ő volt az aki egy gusztustalan üzenet után le tiltott egy közösségi oldalról"


Szóval írtál neki valamilyen gusztustalan dolgot, és most azon háborogsz, hogy letiltott?!


Amúgy igazat adok neked, mert ha a közösségi oldalad nélkül nem tudsz meglenni, viszont a gyereked nélkül igen, akkor valóban egy "sz@r anya" vagy!!

2016. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Távolság miatt nem jött eddig. Decemberben volt itt utoljára.


Nem facen élem az életem,csak a nagy távolság miatt mivel az ingyen van ott tartottuk a kapcsolatot.


Én nem írtam neki semmit ami miatt kaptam azt az üzenetet és letiltott.

Nagy vonalakban az történt hogy beleszólt a párommal történt vitánkba. Azt se tudja (a mai napig) mi volt pontosan és írt nekem elég durva dolgokat h elveteti a gyámüggyel a gyerekem,a családomat édesanyjámat minősítette,és hasonló nyalánkságok. Reagálni nem tudtam mivel letiltott,azóta nem kommunikálunk.


Értem én hogy a páromat védi,hisz a fia,de amilyen stílusban jogtalanul irt nekem az gusztustalan.


Mi is megbeszéltük a párommal a dolgokat azóta,és vicces hogy azóta ő is be is merte hogy ő volt a hülye.


Tudom ha elmennék addig mig itt van ,azzal csak ő nyerne úgymond.


De nagyon nehéz lesz jó képet vágnom hozzá. A párom miatt én nem akarok vele veszekedni,de ismerem az anyját annyira hogy majd vágja nekem a pofákat és teszi a megjegyzéseket,mindezt persze úgy mint aki kedves akar lenni.

2016. ápr. 22. 20:33
 24/27 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, azt, hogy elmegyek, és nem kell látnom, úgy venném, hogy én nyertem.


De mivel mindenki tűr, és sokaknak annyi az izgalom az életében, hogy a gyűlölt rokonokat gyűlölheti, azt fogják mondani, hogy "kibírod", aminél kevés gusztustalanabb dolog van.

2016. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ez egy jó alkalom a kibékülésre illetve, hogy megbeszéljétek a problémát. A kisgyermeked miatt legalább megpróbálhatnád rendezni a viszonyotokat, később nagyon fog fájni neki ha két ember akiket nagyon szeret, így utálja egymást. Ne legyél gyerekes legalább te ne.Mert ez a mostani hozzáállásod egy hisztis ovodásra emlékeztet. Felnőtt, intelligens emberek nem igy viselkednek. Nem hiszem, hogy kulturált modorban történő beszélgetésből is üvöltözés lenne.
2016. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
9%
Én nem mennék el a saját házamból azért merr egy ilyen ember jön.Ha zavarom vagy ne jöjjön,vagy minél előbb menjen is haza...Hameg esetleg nagyon okos lesz beleszól mindenbe ,akkor mond meg neki ha nemtünt volna fel te vagy otthon haza lehet battyogni ha nem tetszok,de a te házadba Te parancsolsz.Neki ott szava nincs.
2016. ápr. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

"a te házadban te parancsolsz", "te nyersz", stb.


Vendégjog már nem létezik? Mindenütt valakinek nyerni kell? Azaz a másiknak veszíteni?


A férjed meg persze, hogy utólag mindenben igazat ad neked, hiszen alapvető szolgáltatásokat biztosítasz neki. Az anyjától meg már mindent megkapott, amit anya adhat, lejárt lemez. Micsoda helyzet.

2016. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!