Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szóljak anyósomnak és apósomna...

Szóljak anyósomnak és apósomnak, hogy az én gyerekem is az unokájuk nem csak a sógornőm gyereke?

Figyelt kérdés
Gondot okoz köztem és a férjem között, én nem tudom elfogadni az igazságtalanságot, a férjem legyint, nem beszél róla. Nagy különbséget tesznek a fiuk és lányuk, valamint az ő gyerekeik között. Mindannyian egy vállalkozásban dolgoznak, rengeteget dolgozik a fiuk, de természetesnek veszik. A lányuk egyedül neveli a gyerekét, ő bizonyos napokon be sem megy, de akkor sem a gyerekkel van, neki van ideje a hobbijára ( látjuk az autóját). Férjemnek hónapok óta nincs. Nagyon sajnálom ezért. A mi lányunkat nagyon-nagyon ritkán viszik, jönni csak ünnepekkor. Nem tagadom, nem bánom, mert stresszelek mikor jönnek. Én már nem dolgozok egy hónapja, 38 hetes terhes vagyok. Hétvégén fognak jönni, férjemnek szülinapja, félek odavágom a véleményemet és tönkreteszem az ünnepét. Eleinte jól kijöttem velük, de idővel összevesztek a szüleimmel, elkéstek az esküvőnkről( és fúnek fának szajkózták mennyiben volt nekik- bort adott apósom a terembérletért), stb. de mégis az fáj a legjobban, ahogy a lányommal bánnak. A másik unoka rengeteget van ott. Férjem elintézi azzal, hogy mi szeretünk itthon, együtt lenni, a sógornőm meg nem. De nem jól van ez így.
2016. máj. 4. 18:47
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ezzel a problémával nem vagy egyedül, szinte minden családban vannak sztárpalánták. Általában azt aki sokat dolgozik, azt "ütik", aki pedig csak lebzsel azt pedig dícsérik. Nem tudom miért van ez....
2016. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Szó volt anyagi helyzetről, autóról, fodrászról, masszázsról, sportcipőről, és legfőképpen az irigyelt sógornőről.

Egy dologról nem volt szó: érzelmekről. A kérdezőt nem az foglalkoztatja, hogy a gyereke milyen érzelmeket veszít, ha nem alakul ki jó kapcsolata a nagyszüleivel, inkább az a problémája, hogy a jó anyai helyzetben lévő apósék a sógornőt és gyerekét támogatják ANYAGILAG.

Nem kell ide a rizsa, a pénz a a lényeg itt is.

2016. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
53%
Kedves 31-es - egyszerű a válasz, hogy miért "ütik" azt aki dolgozik- mivel az, aki önálló nem tudja alátámasztani a nagyi nélkülözhetetlenségét... És sok embernek ez kell, hogy nélkülözhetetlennek érezze magát.(beteges dolog)
2016. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!