Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti veszekedtetek már az anyóssal?

Ti veszekedtetek már az anyóssal?

Figyelt kérdés
Nekem most volt az első konfliktusom vele, a párom persze engem védett de úgy érzem most en vagyok a fekete bárány. Ra adasul itt lakom náluk. Ti veszekedtetek mar az anyosotokkal ? Lett béke belőle valamikor ?

2016. máj. 9. 14:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
Anyosód helyébe ki is raknálak,aztán veszekedj a saját otthonodba.Ebből béke sose lesz.
2016. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Min vesztetek össze? Komoly dolog, vagy csak nézeteltérés, ami eldurvult? Hogyan történt, repkedtek sértő szavak is, vagy csak indulatos volt a beszélgetés? Nem mindegy. Ha nem volt nagyon komoly, akkor úgyis ki fogtok békülni, már csak az együtt lakás miatt is.
2016. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Igen, bár szerencsére nagyon messze laknak. Eljött az újszülött unokáját látogatni úgy, hogy kiderült, fertőző betegsége van (persze csak azután derült ki, miután összepuszilgatta a kezét, arcát). Utána fél évig én nem léteztem számára és ő volt megsértve, persze bocsánatot sosem kért, neki nem szokása. Jóban nem kifejezetten vagyunk, de néha megyünk hozzájuk, néha pedig ők jönnek unokázni. Azt az évi pár alkalmat elviselem.
2016. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
38%
Dehogy baj, nyugodtan veszekedj csak vele, nem vagy a beosztottja vagy alárendeltje azért mert náluk laksz. Nem tudtok elköltözni? megkérdezhetem min vesztetek össze? Abból jobban meg lehet mondani, hogy súlyos-e. Nekem szörnyű anyósom van, de még nem veszekedtünk konkrétan, én a párom fülébe karattyolok inkább, ami meg szintén nem jó, mert ő kerül a kereszttűzbe, és tök kikészül a témától.
2016. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hazugnak nevezte az anyámat en meg jó hogy meg védtem a saját anyám és ebből lett a vita. Mert alaptalanul vádolta meg és meg bocsánatot se kert.
2016. máj. 9. 14:35
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Hát így jogos a haragod, megértelek, csak az egy k. nagy szívás, hogy anyósoddal laksz. Remélem, lenyugszanak a kedélyek.

(Egyébként én nem veszekedtem velük (elváltam) sosem, de nem is laktunk együtt.)

2016. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket.

Párom nagyon lecseszte fel óráig csak sírt miatta de valamiert nem sajnálom, sírtam en is eleget hogy ennyire megbántott. Nagyon harcias tud lenni. De alapvetően meg nincs vele más bajom.

2016. máj. 9. 14:44
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Mivel én nem lakom vele, és max. hetente 1x látom, a hülye megjegyzéseit el tudom engedni a fülem mellett... a párom előbb beszól neki, mint én. És épp ezért nem is laknék együtt anyóssal. Az más kérdés, hogy ilyen kaliberű szemétkedésnél valszeg én is szembeszálltam volna vele (mármint... nekem nem jó a kapcsolatom anyámmal, szóval nem emiatt akadnék ki, de ha más olyat fikáznak, aki nekem nagyon sokat jelent, ilyen mocsok módon, én is ugranék rá, akármennyire is az ő házában vagyok).
2016. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Én közvetetten veszekedtem csak vele eddig. Kibeszélt a hátam mögött a páromnak, és csak úgy ömlött belőle a meggondolatlan féltékenykedés. Borzasztó undorító dolgokat mondott rólam, és akkor hihetetlenül féltékeny volt rám.

Az ok csak annyi volt, hogy a párom külföldön dolgozott, és nekem szinte minden alkalommal amikor hazajött hozott valami apróságot, a családjának viszont ritkábban..

Én inkább az a hidegháborús típus vagyok, úgyhogy egy ideig dobálta a sz_rt, a párom megvédett, én mérges voltam, de nem beszéltem vele, hiába beszélt hozzám, nem foglalkoztam vele. Aztán amikor elkezdett csillapodni, irkált üzeneteket, e-maileket, de egyikre sem válaszoltam, egyszerűen csak nem voltam hajlandó tudomásul venni a létezését ilyenek után.

Két hónappal utána kénytelen voltam találkozni vele, a párom kérésére, akkor könnybe lábadt szemekkel kért anyós bocsánatot tőlem, és kért hogy beszéljek vele, Azóta tegeződünk, és nem is volt több vita soha.

Nem laktam náluk az esetkor, ennyivel könnyebb volt a helyzetem.

2016. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Anyósommal nem, apósommal már 3x összeszólalkoztam egy picit hangosabban, de gyorsan elmúlt. Bocsánatot egyikünk sem kért, de én szeretem ettől függetlenül. Csak sok dolgával nem értek egyet. Ő nem tudom, kedvel-e.
2016. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!