Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek buta vagyok, h...

Szerintetek buta vagyok, h ezt ennyire a szivemre vettem?

Figyelt kérdés
Tortenet:Van sajat lakasom,de a ferjemmel anyosomekhoz koktoztunk.Ketszintes haz,kulon furdo(konyhank nincs kulon csak).Ok szerettek volna,h odakoltozzunk igy akartak segiteni,h tobb penzt gyujtsunk,mert annakidejen nekik is igy segitettek.Belementunk,kiadtuk a lakasom.Egy ev utan terhes lettem,megszuletett a pici es fel eves koraban kiderult megint babat varok(mindketszer mondtuk nekik h megertjuk,ha igy mar nem szeretnek ha maradnank) Kb mindig siras lett a vege,h ne koltozzunk,maradjunk...Nagyon sokat dolgozom a haztartasba(takaritas,fkzes,mosogatas,napi bevasarlas) Igy ott tartunk h tobbe kerul ott lenni,mint kulon es nem is gyerekbarat a haz(nem is torekedtek ra h az legyen) Raadasul van egy huga is a ferjemnek aki trehany,semmit nem csinal megis o a ,,kiralylany,, a hazba.En mindezt mar nem birom nezni es nem akarok ebbe elni.Inkabb maradok kis lakasba,mint igy legyek (idovel csak jut nagyobbra) Megmondtuk,h a 2.baba szuletese elott elkoltozunk.Azota ki vannak borulva,de kozbe megis beszologatnak.Total ambivalens az egesz.A napok a le akartunk ulni megbeszelni mit hagyjunk itt,mit vigyunk el(mind sajat ami a reszunkon van) es mondtuk h a legkisebb szobat az emeleten berendeznenk a gyerekeknek,ha jovunk legyen hol jatszani v ha vigyaznak rajuk.Erre kozoltek h a huga kapja az egesz felso szintet,terve van vele(macskat hoz az emeletre,atuti a falat...stb) Ami bantott,mert nem is gondoltak ra h vigyaznak a gyerekekre(miota megszuletett mondjuk 2x ha vigyaztak ra egy orat)legyen hol lenniuk ha jonnek a nagyszulokhoz,mert a haz tobbi resze eletveszely gyerekszempontbol.Vilagos lett h innentol ki max vendegkent johetunk es gyerekvigyazasba se szamithatunk rajuk.
2016. máj. 9. 22:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

Igen "buta" vagy, ha eddig sem érdekelték őket a gyerekek akkor nemtudom miért vártad, hogy most csoda történik és nem csak, hogy vigyázni akarnak rájuk, de szép biztonságos szobát is berendeznek nekik.


Egyébként igazad van, jobb lesz ha elköltöztök és önálló családként kezdtek működni a pároddal és a gyerekeitekkel.

2016. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Tudom,en mindig is onallo voltam.Nagyon banom h belementem ebbe a felallasba.Csak nagyon nehez volt h egyatalan el tudjunk koltozni,mert mindig jott vmi es,mint mondtam gyujtes helyett inkabb nullazta a bankszamlankat ez az egyuttlakas,valamint a gyomas reszukrol h maradjunk(kozbe meg az se jo,ha ott vagyunk) Csak annyira szerettem volna jo viszonyt,meg nem total kivonni oket(nekem fontos lett volna,ha reszesei az eletunknek)
2016. máj. 9. 22:22
 3/31 anonim ***** válasza:
35%

Szia!

Nyelj egy nagyot, és mosolyogva vezesd rá őket, hogy miről is lenne szó.

Ha most nem, akkor sosem.

Érd el, ha ez valóban annyira fontos. Különben bottal ütheted a nyomát annak az életnek, amit szeretnél.

Tudom, hogy most iszonyatosan nehéz. De ma alapozhatod meg a holnapot, amit annyira szeretnél.

2016. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem veszekedtem veluk,az o hazuk.Azt csinalnak amit akarnak,csak rosszul esett.A ferjem es a gyerekeim miatt.Biztos a ferjemnek sem esett jol h a huga vesti at az egesz helyet a hazban es mar a gyerekeinek sem marad,se neki.En ebbe a tortenetbe a leghtolso szempont vagyok
2016. máj. 9. 22:31
 5/31 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, ha szeretnéd, hogy a jövőben legalább néha segítsenek és vigyázzanak a gyerekekre, akkor ezt nyíltan kérdezzétek meg, mennyire (havonta hányszor, hány órára) számíthattok rá. Sajnos könnyen lehet, hogy egy jobban jártok egy bébiszitterrel.


Ha pedig egyáltalán nem nyitottak a gyerekvigyázás dologra, akkor egyszerűen vigyetek el mindent, amit ti vettetek és szükségetek lesz rá. A macskáknak felesleges otthagyni...

2016. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
Ja és nem vagy "hülye", hogy ez rosszul esik. Jobban jártok, ha külön fogtok lakni.
2016. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Probaltunk veluk leulni es megbeszelni a dolgot.Nem nagyon lehet,nem is figyelnek oda v terelnek,teszik a meg nem tudjuk ki lesz...stb
2016. máj. 9. 22:46
 8/31 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagy buta. Jol teszitek, h eljottok. Sajnos azt a bekat most le kell nyelni, ha a nagyszulok valaszreakcioja az ignoralas, teljes kivonulas lesz. Besertodtek es meg akarnak leckeztetni titeket. Tartsatok ki :-).Es persze lehet, h csak rovid tavon lesznek ilyenek. Szerintem benne van a pakliban, h idovel megenyhulnek es nem lesz orok harag.
2016. máj. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagy buta ,de az anyosék ugy látszik nem nagyszülöi tipusok.ennyi békát lenyelni és kész továblépni,az én anyukám sem a nagymama tipus soha nem volt az .nem lehetet sürün át vinni hozá a fiaimat csak végső esetbe ,és hosszas szervezés kellet hozá,mert dolgozott.
2016. máj. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem menjetek mindenkèppen. Ennek nagyon lehúzás szaga van.. Irtad hogy sokat költesz. Ha elmentek máshova lakni ott legalább tudtok fèlrerakni pènzt. Na meg a ház is veszèlyes. Nem kell velük foglalkozni ha nem èrdekli őket a saját unokájuk ezek után
2016. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!