Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mert ilyen hulye apám van?

Mert ilyen hulye apám van?

Figyelt kérdés
Tavaly azert voltam "gyenge tanuló" mert neki nem eleg a 4,4 es atlag. Iden azert mert nem kitűnő vok hanem sokat javítottam. Mit akar meg ? Valtsam meg a világot? 13F

2016. máj. 3. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem hülye, csak jót akar. Az enyém is ilyen. A tied viszont nevelni biztos nem tud. Nagyon szemtelen vagy. Hogy mered lehülyézni és butázni őt ?
2016. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, gyöngyöm.

De először is tanulj meg magyarul írni.

Aztán gondol végig, hogy apád arra ösztönöz, hogy egyre jobb legyél. Tudtál javítani, tehát nem az eszeddel van a gond, hanem a hozzáállásoddal. Ezért emelkednek az elvárások.

(Azt nem tudom, hogy ezt milyen stílusban teszi, úgyhogy lehet, hogy valóban hülye, lehet, hogy csak te tolod túl. De nem állok neki az "apád csak jót akar" szöveggel. Remélem, 13 évesen magad is felfogod, miért fontos a tanulás.)

2016. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oke tudom hogy jot akar de most is megkerdezem : Nem nem tanulsz... Meg ize azért az 1-2 hármas ert nem szabad nekem semmit
2016. máj. 3. 16:01
 4/15 A kérdező kommentje:
Máskor ne kedves de ha valami van én vagyok maga a 2es tanuló kb.
2016. máj. 3. 16:03
 5/15 anonim válasza:
90%
Nálam (6.os vagyok) látják szar a könyv, tudják szar a tanár de attol legyek ötös töriből
2016. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

A te gondolkodásoddal nem fogod megváltani a világot...

.

Felhívom figyelmed, hogy egy zsninek sem hülye apja volt!

Mindenkinek olyat, amilyen jár neki és megilleti.

Ha lehülyézed apád, tényleg az, ha etet...

2016. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem hülye, csak jót akar. Azt viszont lehet, hogy rosszul akarja. Az én gyerekemnek is kb. ennyi az átlaga, de nem szólok, ha becsúszik 1-1 kettes, hármas. Én úgy vagyok vele, amíg a trend nem kezd esni (marad a jó átlag), nem szólok, csak együtt átnézzük, mi volt a hiba.
2016. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy jó átlag pláne egy fiúnak .
2016. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
39%
Oké nálunk pont a fiuk viltak kitünöek tavaly csak
2016. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Egy apára ilyet nem mondunk, hogy hülye. Amúgy ha javítottál, akkor én sem értem mit akar, én ezért megdícsérném a gyerekem.
2016. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!