Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nyilvános poszt, kiîrás ellen...

NikiDávid kérdése:

Nyilvános poszt, kiîrás ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az anyosom nem érti meg hogy nem szeretnem ha nyilvànosan a f***cebookra feltöltené a 4 honapos kisgyerekemröl a képeket, a férjem is szolt neki többször! Nem èrti meg hogy ne legyen nyilvános, már nagyon elfajult ez a része mert nem hajlando se ismerösre beállitani se törölni! Nem akarnám feljelenteni de van valami mod?? Kepeket jelentettem már fbook fele! 😞😢

2016. máj. 11. 12:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
ez akkor is a modern kor hülyesége, régen sem érdekelt minket ha láttunk a másikról képet gyerekként, pedig szüleink mindenfele mutogatták ha tehették. Egyszerűen nem kéne a neten élni és voálá meg is van oldva.
2016. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
egyszerűen fel van fújva ez az egész.ne rakj fel képet és ne adj neki se olyat amit nem akarsz fent látni és ennyi, igazán irigyellek a problémádért.
2016. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
11-es, én akkor is kiakadtam, amikor net nélkül mutogatta anyám a fürdetős képeimet mindenféle szegről-végrőli ismerősének 15 évvel ezelőtt. Ez nem a neten élés miatt van, hanem mert van, ami magánügy, és amiről ki kéne kérni a másik véleményét.
2016. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem teszek fel fb képeket se magamrol se családomrol ,viszont etől fögetlenül van kép rolunk fen de csak azok láthatják akiknek megvan engedve .
2016. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Töröld magadat a Facebook-ról és ne engedd, hogy a gyerekről képet csináljon, ne kapjon elektronikusan képet (bár beszkennelheti...). Már múlik ez a nagy "ha nem osztod meg, meg sem történt" mánia, amikor meg mindenki csak privátban fogja használni, akkor meg minek, hiszen nem lehet majd min csámcsogni, akkor egy jelszavas honlap is jobb lesz, mert akármikor törölheted a képeket, mert az a TE tulajdonondban marad, nem dobja ki a google, nem kereshető (ha jól van beálltva).
2016. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

"ez akkor is a modern kor hülyesége, régen sem érdekelt minket ha láttunk a másikról képet gyerekként, pedig szüleink mindenfele mutogatták ha tehették. Egyszerűen nem kéne a neten élni és voálá meg is van oldva."


Akár tetszik, akár nem, a mai gyerekek online élik az életük jó részét, a virtuális közeg épp olyan fontos számukra, mint az offline tér. Ha te megmutatsz egy papírképet valakinek, az pillanatnyi, nem visszaidézhető és továbbítható történés, ami fent van a neten, az bárki számára hozzáférhető, hivatkozható, továbbküldhető. Nem is annyira a pedofiloktól félnék egy baba esetében, mint inkább attól, hogy pár év múlva kiváló cikizési alap lehet a gyerek ellen, annak minden hozadékával együtt. A nagyi megvigasztalja majd a naponta vérig alázott, kiközösített, sírva hazajáró gyereket?

2016. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Kuldtem a dvook fele ilyen kép jelentőt, de nem tőrtént semmi. Nem osztok meg es nem kuldok kepet az anyosnak semmi formàba! Ö amikor nàla volt meg 2 honapja fenykepezgette azt hittem elnezegeti a gépén nem hogy felteszi... Nem is azzal lenne gondom ha csak az ismr làtnàk. De nyilvanos ez a probléma és hidd el a sajàt gyereket is leszarja mert eltnondta 100 neki hogy valtoztassa meg a lathatosagot vagy torolje!
2016. máj. 12. 08:11
 18/18 anonim ***** válasza:
7%

szerintem akkor sem gáz ez.

Na bumm 4 hónaposan van fent róla pár kép, úristen a nagymama büszke mer lenni az unokájára és kizárt hogy tizen év múlva pont az osztálytársak rákeresnek a nagyi facebook profiljára vagy ilyesmi. Amúgy minden gyerek kicsiként froclizva van ez az élet, szembesülni kell a többiekkel és tudni kiállni magadért. A nagyinak akkor max ne engedd meg hogy fotózza nálatok és ennyi, tényleg irigyellek hogy csak ennyi a problémád.

2016. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!