Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Joggal féltem a gyerekemet az...

Joggal féltem a gyerekemet az anyósomtól? Szombaton öngyilkossági kísérletet hajtott végre a másik unokája miatt! ( Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

A sógorom és a volt párja kb 6 éve külön mentek.

Anyuka vissza költözött Miskolcról Mosonmagyaróvárra.

Volt már azóta pereskedés is,persze az anyós ösztönző szavaira.

Az anyánál hagyta a bíróság a gyereket.

Most 8 éves.

Bizonyos időközönként hozza az apja.

Most újra eljött az idő,de sógorom nem nagyon akarta most hozni.

Erre az anyós még az nap este begyógyszerezte magát.

Nem lett baja.

Mondhatni nem normális a nő.

Néhány éve elhagzott a szájából hogy inkább megöli a gyereket és magát is,hogy ne ez legyen a helyzet.

A gyerek jobban szeret itt lenni,otthon nem igazán törődnek vele.

Az anyósom úgy beszél a gyerekről mintha a sajátja lenne.

Tény hogy míg kicsi volt,teljesen kisajátította magának.

Nekem is van egy 15 hónapos fiam.

Attól kezdve hogy kiderűlt a baba,alig tudtam lerázni magamról.

Mikor megszületett bele akart szólni mindenbe.

Nem hagytam,ezért másoknak elhordott mindenféle k@...nak.

Nem túl jó a viszonyom vele,de a párom miatt heti egy alkalommal elvisszük hozzá a gyereket 1-2 órára.

Nagyon sok olyan dolgot csinalt már ez idő alatt,ami miatt megmondtam a pàromnak hogy az anyjára soha nem fogom bizni a gyereket.

Sőt a párom nélkülem nem is viheti oda.


Félek hogy ha képes volt majdnem megölni magát a másik unoka miatt,mire lesz még képes ha elborúl az agya!!!


Attól félek kárt okozhat bármelyik unokájában!



2016. júl. 12. 10:58
1 2 3
 21/21 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
Ha mar konkret lepest tett akkor ez mast is fog...ven oreg h*lye....hallod vidd onnan a gyereket....nehogy mar megolje....hallod ne hagyd nala...gyorsan hozd el onnan mert hatalmas nagy veszelyben az elete.....gyerunk...azonnal...
2016. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!