Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós-Fia-Meny vélemény?

Anyós-Fia-Meny vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Vélményekre lennék kíváncsi ki mit gondol a következő szitu-ról.Anyósommal egy pár hónapja csúnyán összevesztem (ezt most konkrétan nem részletezem).Összeveszett a férjemmel is (a fia).Van egy 2 éves kisfiunk.Kint dolgozik külföldön anyós és engem még facebookról is letiltott ,de a férjemnek állandóan írkál hogy mi van vele, hogy van, meg a kisfiú hogy van.Nem is ez zavar,hanem az hogy most hazajött egy pár napja és írta férjemnek hogy menjen el ő meg az unokája.És a férjem mint egy engedelmes kutya elis vinné úgy hogy engem itthon hagyna.Ez nekem rosszul esik,mert néha azt érzem hogy többre nézi az anyját mint engem.Szerintetek ez normális?Már említettem neki,és aztmondta hogy jólvan gyere akkor.Nem tudom mit tegyek.Amúgy nincs gond a házasságunkkal,csak ez az anyós dolog mindig bezavar.
2016. júl. 30. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Nehéz véleményezni, mert nem részletezted a konfliktust. Legalább a jellegét leírhatnád, akár privátba.
2016. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Pedig függ a vita tàrgyàtól, hogy mit vàlaszolunk neked.

Mert lehet h azt mondom, h dehogy engedném a fiam el..Ha mondjuk olyat csinál, hogy veszélyezteti. Vagy mondjuk még nagyon pici a gyerek és tiltott étellel tömi.

Vagy azt is írhatom, h felfújod a dolgokat. Neked szíved joga haragban lenni, de szemétség ezért a gyereket is büntetni.

2016. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudj, de attól hogy ti utáljátok egymást, nem a 2 évest kéne büntetni nagyi eltiltással!


Nem vagytok összenőve gondolom se a gyerekkel se a férjeddel, had vigye, te meg örülj, hogy nem kell menned, lesz pár órád magadra.

2016. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam meg,egyálltalán nem tiltom a gyereket voltak már ezelőtt csak ketten anyósomnál már az összeveszés után egyszer,soha nem tiltottam a gyereket tőle.Amúgy az összeveszés egy olyan ok miatt volt,hogy anyós elolvasott egy privát üzenetet amint a férjemmel beszélgettünk és nekem állt.Korábban már feltettem erről is a kérdést ha valaki gondolja privátban elküldöm a konkrétumokat.Lehet igazatok van és egy kicsit felfújom a dolgot?!?
2016. júl. 30. 13:32
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Ezek szerint a fiával kibékült, az unokájával meg értelemszerűen nem is volt baja. Teljesen természetes, hogy találkozni akar velük, az is, hogy ők elmennek. Egyikőjük sem a kizárólagos tulajdonod, épp ezért nem is szabhatod meg, hogy a saját személyes problémád miatt meglátogathatják-e anyut/nagymamát, vagy sem, a saját gondodat anyóssal rendezd le külön, ha nem akarod, akkor meg vedd tudomásul a helyzetet.
2016. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

1. Emlékszem az elözö kérdésedre halványan, szerintem akkor is kicsit túlpörgött a helyzet.


2. Ha anyóssal nem jöttök ki, illetve meg vagytok egymásra sértödve, akkor érthetö, hogy nem akar meghívni téged - elvégre semmi szüksége veszekedésre vagy stresszre.


3. Az, hogy a fiát meg az unokáját látni akarja, természetes, jogos igény, meg az is érthetö, hoyh a férjed szeretne az anyjával találkozni, és így a legkisebb a súrlódás.


4. A helyedben nem hisztiznék, ne szólj bele, hogy elmennek, hanem tarts egy szabad délutánt/napot. De nem értelek, te szivesen elmennél oda és utána meg csak duzzzognál, hogy nem érzed ott jól magad?

2016. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Attol hogy vrled rosszban van az anyos, attol meg nem kell, hogy a fiaval es az unokajaval is rosszban is legyen.

Engem nem zavarna, mert a ferjemnek igen is az anyja es nem kerhetem, hogy valasszon koztem meg az anyja kozott, en sem tudnam ezt megtenni. Te sem birod az anyosod es o sem teged, szoval ez igy a legegyszerubb megoldas, hogy ti nem beszeltek, de a fiaval es az unokajaval tartja a kapcsolatot es talalkozik veluk. Te addig megtudod latogatni a te szuleidet vagy baratnoket, testvereket vagy takaritasz stb. elfoglalod magad.

Szerintem ebben semmi rossz nincs vagy olyan dolog, ami miatt bekellene sertodni.

2016. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

" Amúgy az összeveszés egy olyan ok miatt volt,hogy anyós elolvasott egy privát üzenetet amint a férjemmel beszélgettünk és nekem állt"


Gondolom megvolt az anyosnak az ok hogy neked állt, biztosan abban az üzenetben nem az ebéd volt a tema hanem anyosod.

Nem hiába tiltott le es, látogatásra csak a fiát és unokáját kérte még.

Te helyébe elsem mennek olyan helyre ahol nem kívánt vendég vagyok, de te elszeretnel menni még nagyobb vita legyen,e a bebizonyosodott anyosodnak hogy igenis a.ferjed kiáll érted.

Csak nehogy sírva menj haza .

Hagy őket békén, fia jó hogy szereti az édesanyát,es mivel külföldön lakik még szép hogy meglátogatja, ha neked tetszik tetszik ha nem nem.


Kérdező néz magadba és lásd be a hibaidat, ha esetleg valóban van ok anyosodnak.arra hogy így viselkedjen veled.. akkor itt az idelye kérj bocsánatot, és akkor nem lesz ez a kellemetlen szitu anyosod haza látogatásakor.

És a családban is szent lesz a béke .

Ne a magad igazát keresd főleg úgy ha te hibáztal.

Férjed szeret téged de az anyukáját is csak másként. Nem kéne ezért neked feltekenynek lenned anyosodra, ezt csak vaszkent írtam erre a mondatldra: úgy érzed fontosabb a férjemnek az anyja mint te.

2016. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

*bocsi ezt írtad *

néha azt érzem hogy többre nézi az anyját mint engem.

2016. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

jogos. Ha neked tiszteletben kell tartanod, hogy a férjed vigye a gyereketeket az anyjához, akkor az anyós is tartsa tiszteletben, hogy te a fia neje, vagy, és mellesleg az unokája anyja, és a 2 éves kisfiadat elkísérnéd.

Ezt a férjednek kellene lemeccselnie. Nem kell senki pártját fognia, de nem szabad elfelejtenie, hogy mostmár veled él, közös gyereketek van, és kutya kötelessége kiállni melletted.

Azzal, hogy nélküled elviszi a gyereketeket az anyjához, azzal úgy tűnik, mintha az anyjának adna igazat.

A tisztelet is legyen kétoldalú.

2016. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!