Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Titeket zavarna ha a parotok...

Titeket zavarna ha a parotok anyukaja ilyen lenne?

Figyelt kérdés
Titeket zavarna ha a parotok anyukaja egyfolytaban arra hivna fel a parotok figyelmet (en esetemben en vagyok a no), hogy ennek vagy annak a nonek milyen jo teste van, meg hogy nezze mar meg annak a nonek a feneket meg a melleit milyen jok, meg hogy milyen csinos az a csaj mert nem feher a bore (az enyem feher)...es emellett ratok se nezne vagy illedelmessegbol megdicserne legalabb minden szokoevben? Ugy velemenyezi a noket mintha erdekelnek ot, de tudom hogy nem. A ferfiak szoktak inkabb noket igy velemenyezni szerintem, nekem ez furcsa. Meg parom apja sem ilyen. Lehet ez gyerekes a reszemrol, de folyton ezt hallgatni eleg idegesito mar :-(
2016. aug. 7. 15:11
1 2
 1/17 anonim válasza:
94%

Szia.


Exem anyja is egy ilyen fikagép. Tény, hogy nem vagyok szép, de ő, aki a misstökély olyan haja van, mint a fészek, egy dagadt bálna és ódivatúan öltözködik, közbe olyan beképzelt, hogy olyat nem láttál. Ő elég nőiesnek tartja magát, holott semmivel se jobb nálam. Max annyival, ha ez pozitívum, hogy neki van önbizalma, én meg a megtestesült önkritika vagyok.

2016. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
En ugy gondolom, hogy elottem arra osztonozni a parom hogy mas nokon legeltesse a szemet, illetlenseg. Persze lehet en vagyok regi modi. Nem vagyok feltekeny, csak bunkosagnak tartom. Nyilvan megnezzuk a masik nemet de mindennek van hatara. A parom rendes, csak az anyja egy idegesito majom.
2016. aug. 7. 15:21
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Tuti beszólnék neki, hogy leszbikus. Persze burkoltan, de azért vegye a lapot.

"Szegény apósomnak nem lehetett egyszerű azzal szembesülni, hogy a felesége jobban megnézi a csinos nőket, mint ő. Áldott türelmes ember lehet, ha ennek ellenére kitart mellette".

2016. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Parom apja extra huseges, annyira hogy parom anyja jelenleteben meg sem nezi a noket es egy alkalommal mikor parom anyja odahivta a laptophoz paromat hogy csajokat mutogasson neki, apja mondta hogy minek nezegesse ha van baratnoje. Szoval o jo fej legalabb.
2016. aug. 7. 15:48
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném hangsan a jelenlétében a páromtól, hogy leszbikus-e az anyukjáa vagy miért nézi folyton a nőket?
2016. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavarna, hogy az első 1-2 alkalom után a párom nem állna ki egyértelműen mellettem. Párszor leteremti anyukáját úgy rendesen, és máris kevésbé fog benneteket ezzel zaklatni.
2016. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amugy szerintem meleg az anyosod, csak hat az ilyesmit az o koraban ciki kimondani, mert "legyen csaladod, az ugy helyes". En is mondanam neki, hogy kerjen segitseget, hogy feldolgozhassa.
2016. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
En ugy erzem hogy inkabb engem akar bantani ezzel, mert tudom hogy neki senki nem eleg jo. Parom nem veszi fel a dolgot es en sem mutatom ki hogy zavar. Lehet en ertem felre ot, de azert a megerzeseim altalaban bejonnek.
2016. aug. 7. 16:18
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Így mutatja ki, hogy rondának tart. Bunkó 3,14csa.
2016. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
A parodnak mondtad mar hogy ez teged idegesit?
2016. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!