Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Titeket zavarna ha a parotok...

Titeket zavarna ha a parotok anyukaja ilyen lenne?

Figyelt kérdés
Titeket zavarna ha a parotok anyukaja egyfolytaban arra hivna fel a parotok figyelmet (en esetemben en vagyok a no), hogy ennek vagy annak a nonek milyen jo teste van, meg hogy nezze mar meg annak a nonek a feneket meg a melleit milyen jok, meg hogy milyen csinos az a csaj mert nem feher a bore (az enyem feher)...es emellett ratok se nezne vagy illedelmessegbol megdicserne legalabb minden szokoevben? Ugy velemenyezi a noket mintha erdekelnek ot, de tudom hogy nem. A ferfiak szoktak inkabb noket igy velemenyezni szerintem, nekem ez furcsa. Meg parom apja sem ilyen. Lehet ez gyerekes a reszemrol, de folyton ezt hallgatni eleg idegesito mar :-(
2016. aug. 7. 15:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Parom azt mondta, hogy meg egy baratnojet sem fogadta el az anyja. Parom mar mondta neki hogy ot nem erdeklik mas nok, de az anyjanak ez nem szamit. Nem mutatom ki hogy zavar. Amugy nem tarr rondanak, mert mielott a baratnoje lettem, ram is felhivta a figyelmet hogy milyen csinos vagyok, csak arra nem szamitott hogy idosebb vagyok a fianal ami meglepte es hogy osszejottunk, szoval ez a resze vicces. Nem szeretem az anyjat, inkabb csak akkor jovok latogatoba ha muszaj.
2016. aug. 7. 16:46
 12/17 anonim ***** válasza:

Egyszerűen veled van a baja.

Nem az anyja meleg..(vagy ki tudja:D ) A lényeg, te nem vagy szimpi neki és így akar szétszedni titeket, mivel neked ez rosszul esik és nem fogod sokáig tolerálni ezt.

De én a pároddal is elbeszélgetnék a helyedbe, hogy ugyan szóljon már rá az anyjára, hogy neki van egy szép barátnője (te) és hagyja már békén ezzel az témával.


Csak okosan a kiosztással is a részedről..

Mert ezt is úgy ellened tudja fordítani az anyja, hogy csak na... Beszólsz neki és ő mondaná egyből, hogy nézd fiam hogy bánik velem a kis barátnőd..


A pároddal beszéld meg ezt, és ő mondja az anyjának, hogy álljon le. Semmi képpen se te!


Hidd el, nem jó háborúba állni a leendő anyóssal :)

2016. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%

Nekem volt egy hasonló anyós jelöltem, szintén azt mondta a párom,hogy eddig egy barátnőjét se fogadta el,de ahogy látom a jelenlegi barátnővel is ez a helyzet még facebookon is letörölte a család a lányt :D

Ne tudd meg mennyit szenvedtem miattuk,volt egy nővére is a páromnak ,teljesen olyan volt mint az anyja,folyton más nőket vittek a barátomhoz,dicsérték fűt-fát,hogy milyen rendes milyen szép nő,ezt kell elvenni. Ráadásul az exekről is témáztak,néha hazug történeteket találtak ki rólam,hogy láttak itt meg ott pasikkal ami természetesen nem volt igaz. Egy szóval pokoli volt,én nagyon a lelkemre veszem az ilyeneket:/ mellettem se nagyon állt ki a párom,mert,hogy a drága anyja az mégis csak az anyja és ő mindig mellette lesz,de a kedves párja nem biztos...néha kiállt azért mellettem is,de többnyire ő nem is érzékelte a dolgot csak nekem fájt és nekem kellett nyelni :S hát borzasztó évek voltak azok..

2016. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 evimeri ***** válasza:
Én biztos, hogy a páromnak olvasnék be először, hogy nem áll ki mellettem - gondolom ő sem hülye és tudja az anyja miért csinálja. Aztán meg az anyját tenném helyre és ha ez miatt szakítás lenne a vége, akkor az sem érdekelne. Milyen pasi az aki nem védi meg a barátnőjét. Igaz én elég nagy szájú vagyok. Ok nélkül nem bántok senkit, de megvédem magam ha kell. Ha ilyen nyuszi vagy ne csodálkozz, ha az anyja így bánik veled. Állj a sarkadra, ha a párodnak nem tetszik akkor ő sem különb mint az anyja.
2016. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben a párom jelenlétében tök ártatlan fejjel pasikat mutogatnék az anyukának: tessék nézni, mennyire kigyúrt az a srác! Jé, az Andris de férfias lett! Géza bá simán letagadhatna a korából, még mindig tök jól néz ki! Jessszus, micsoda vállak a túloldalon, tessék odanézni!

Ha az anyósod/párod csúnyán néz rád, esetleg kifejezi, hogy ez nem tetszik neki, ártatlanul, tágra nyílt szemmel kérnék bocsánatot, mert azt hittem, ez egy családi szokás, és csak bevágódni szerettem volna. Gizi néni is a nőket mutogatja mindig Pistinek.


Ja, nem. Én kerekperec megmondanám, hogy zavar.

2016. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy neki szimpatikus... ne foglalkozz a banyával!
2016. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket, tudom nem vagyok egyedul. Ez az anyos problema eleg elszomorito, azt hinnenk egy anya boldog ha a gyereke az...remelem en nem ilyen anyos leszek :-( Amugy szerintem a parom szazas, elvegre az anyja nevelte :-(
2016. aug. 8. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!