Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egy kis egészséges féltékenysé...

Egy kis egészséges féltékenység minden fiús anyában van?

Figyelt kérdés
Pl. milyen érzés egy anyának, a ha a fia megnősül és családja lesz?

2016. aug. 29. 15:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem féltékenység :) Szimplán 18 évig él a szülő, és gyerek együtt! Elhiheted, hogy milyen érzés lehet, hogy a gyerek kirepül! Az anya nem féltékeny, hanem szimplán őrülten szereti a fiát és HIÁNYZIK neki!
2016. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

"Elhiheted, hogy milyen érzés lehet, hogy a gyerek kirepül! Az anya nem féltékeny, hanem szimplán őrülten szereti a fiát és HIÁNYZIK neki!"


Nem kell őrülten szeretni. Jól kell szeretni.

A kirepülés meg természetes és még csak nem is attól függ, hogy van-e párkapcsolata a fiának vagy nincs.

Hiányozni hiányozhat, ezt ki is fejezheti. Találkozhatnak, beszélhetnek.

2016. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%

Édesanyám mindig normálisan fogadta, kezelte a bátyám barátnőit. Oké, egy lány nem volt neki szimpatikus, de akkor is csak a szakításuk után közölte ezt testvéremmel.

Az első, második barátom anyukája is szeretett, valamelyik tegnap is keresett egy beszélgetésre...viszont a mostani barátom anyukája nem túlzottan kedvel, próbál primitíven szurkálódni, a hangján hallom, hogy utál. Direkt látványosan ápolgatja a fiát, ha ott vagyok, közben engem les, hát ha ez az egészséges féltékenység, akkor ez szánalmas szerintem.

2016. aug. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%

Sokféle fedőneve van az anyós elsárkányosodásának.

"kis egészséges féltékenység"

"örülten szereti"

"félti a párjától"


Fiús, lányos apaként én sohasem tekintettem saját ügyemnek a párkapcsolataikat.

2016. aug. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 fru_ ***** válasza:
93%

Egészségesebb, ha anya nem a fiát szereti "őrülten", hanem a fiú apját.


Ugyanez a kérdés, pepitában:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo..

2016. aug. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Te is egy elviselhetetlen anyós lehetsz, tuti utálnak a menyeid! :-)
2016. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem téged vett el, ez a baj. Már nem te vagy az első. Ha érezteted a féltékenységed elűzöd magad mellől és majd siránkozhatsz...rakhatod ki a megható idézeteket facebookra, várhatod, hogy hívjon, magadnak köszönheted. Foglald le magad, ha van párod akkor kérd meg ha eddig nem tette tegyen boldoggá, hogy ne más életével foglalkozz hanem a magadéval!
2016. szept. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A meny is egyenrangú fél, felnőtt, kialakult jellemmel, múlttal, érzésekkel, más családi gyökerekkel. Nem egy senki. Ha te lenézel másokat és nyilvánvalóan ezt a tudtára adod, akkor nem kell csodálkozni. Egy idő után, nem az anya az első, és hiába te nevelted fel, már nem fog téged választani. Arról nem is beszélve, ha a gyereked rájön a sunyizásra, elfordul tőled és hiába fogod a menyedre, magadnak köszönheted majd, mert minden okkal történik. Ne játssz a tűzzel!
2016. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!