Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig egészséges a féltékenység?

Meddig egészséges a féltékenység?

Figyelt kérdés
Borzasztó rosszul érzem magam, mert féltékeny vagyok minden nőre, aki kicsit is szebb, csinosabb, okosabb, sikeresebb nálam. Nem tehetek róla, de utálom, képtelen vagyok megbarátkozni ilyenekkel.
2010. jún. 20. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység, többé-kevésbé természetes, de szerintem nem egészséges. Valószínűleg az önértékeléseddel van baj, elképzelsz magadról egy ideális képet és ha nem olyan vagy, akkor máris megcsappan az önbizalmad. Az önbizalomhiány pedig a féltékenység melegágya.
2010. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok.

a féltékenység a legrosszabb tulajdonságunk,nem is értem miért létezik:S kibírhatatlan!

esetleg nincs önbizalom hiányod??lehet attól is ilyen.:S

2010. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az a szint ahol te vagy, már nem egészséges.
2010. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet egy pszichológus segítene rajta...:S ez nem egészséges,hogy ennyit féltékenykedsz (bár én is ilyen vagyok), ez a te károdra megy egyre rosszabbúl fogod magad érezni a bőrödben :( én már csak tudom.
2010. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!