Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez beteges féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez beteges féltékenység vagy egészséges? (lent)

Figyelt kérdés
A párom akivel már 2 éve vagyunk együtt azt mondta hogy én betegesen féltékeny vagyok,nos szerintetek mikor hogyha együtt filmezünk nyomkodja a telefonját, és csajokkal beszélget meg találkozgat. Jó oké elvileg baráti alapú, nekem is vannak természetesen fiú barátaim.Szerintetek hol kezdődik a beteges féltékenység? 25/L

2014. jan. 1. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egészséges
2014. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért az a pofátlanság felső határa, hogy a barátod más lányokkal beszélget, miközben veled van... Én szakítanék, nekem ilyesmi nem fér bele. Beszélgessen lányokkal nyugodtan, találkozzon is velük, ilyeneken problémázni nem lenne egészséges, mert ha nincs meg a bizalom, semmi értelme a kapcsolatnak. Na de ha veled van, ne beszélgessen se fiúkkal, se lányokkal, ez gusztustalan dolog.
2014. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Költőnő? ***** válasza:
oké h nagy népszerűségnek örvendő partiarc, de ha épp együtt filmeztek, ne a telefonját b*zizza már.
2014. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ezért jó ha nincs senkid
2014. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 ASOT ***** válasza:
ez inkább bunkóság a részéről, és nem is teljesen féltékenységnek nevezném, hanem ez zavaró, de ami féltékenység ebben van az egészséges.
2014. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez nem beteges.

Beteges, amikor semmi oka nincs rá és mégis jeleneteket rendez és tulajdonképpen a beteges féltékenységnél nem is igazán a szerelem dominál, hanem a birtoklási vágy. Illetve a féltékenykedő saját magában dönt el és képzel el dolgokat, amiktől féltékenykedik, pedig a párja semmi okot nem ad rá.

De hogy azért a ti esetetekről is mondjak valamit, ha neked is vannak fiú barátaid, akikkel szoktál sms-ezni vagy találkozni, vagy írogatni egymásnak, akkor miért zavar, ha ő is ezt teszi?

De ha még ezt is teszi, ahogyan te is, akkor se akkor tegye, amikor éppen veled van és éppen filmet néztek. Szerintem.

2014. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én már rég lapátra tettem volna a vőlegényemet, ha ilyet csinált volna. Szerintem egyáltalán nem tűnsz féltékenynek, sőt... talán túl megértő vagy! Minek kell nekik csajokkal beszélgetni?! Beszélje ki a gondjait a fiúkkal, a barátokkal. Ha egy nő véleményére kíváncsi, arra ott vagy te! Nem?!
2014. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:

utolsó, azért ez nem feltétlenül van így.

nekem is vannak fiúbarátaim, ne EZ zavarja a párom. Csak amikor épp próbálunk minőségi időt együtt tölteni, arra a pár órára, egy napra nyugodtan tudok hanyagolni bárkit. mert akkor Ő van mellettem, Ő fontos, rá figyelek. Nekem a fiúbarátok semmivel sem többek vagy mások a lánybarátoknál csak épp más dolgokat és másképp lehet velük megbeszélni

2014. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kicsit a te javadra van kiszínezve és tálalva ide elénk. :)
2014. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
annyit még hozzá teszek hogy heti több napot is töltünk együtt de nem romantikázunk...szinte soha..örülök ha egy filmet megtudunk nézni kettesben és nem éppen este érünk haza valahonnan fáradtan az egésznapos dolgok után, de nagyon sokszor mondja azt is hogy fárasztom,hogy túl sokat vagyunk együtt és nem is éppen beszél velem a legszebben , tehát pont nem úgy beszél velem ahogyan kéne ahogy az ember a kedvesétől azt elvárná. Persze mikor vele vagyok válaszolok a barátaimnak nem ezzel van itt a gondd de mikor filmezünk akkor lenémítom a telefonom és nem érdekel onnantól.
2014. jan. 1. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!