Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom szulei kéretlenül...

A párom szulei kéretlenül mondjak a véleményüket, hogyan tudassam veluk, hogy nincs szükségünk ra?

Figyelt kérdés

A párommal költözés előtt állunk, az én Szüleim tamogatnak minket, anyagilag is, viszont az o szulei, foleg az apukája csak az észt osztja, hogy mit kellene, de segitseget viszont a pakolason kivul ajanlottak fel. Nem varom el az anyagi tamogatast, de akkor ne is mondja a velemenyet, mert frusztralo mar. Borzasztóan idegesito, szeretnem a jo viszonyt megtartani, de egyre feszültebb vagyok. Ti hogy kezelnetek?


24 N



2016. szept. 4. 18:24
 1/6 A kérdező kommentje:
* a pakolason kivul NEM ajánlotta fel, elírtam elnezest.
2016. szept. 4. 18:26
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Szolj nekik, hogy zavar, vagy szolj a parodnak, hogy zavar, es rendezze le o. Ha igy se megy, sz..rd le mert nem fog valtozni hibaba huzod fel magad rajta.
2016. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Engedd el a füled mellett, ne foglalkozz vele. Az ilyen emberek nem változnak.
2016. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk alapszabály, hogy ilyen esetben a saját gyerekük beszélje meg velük a problémát.

Nálunk egyébként a vőtársam (feleségem nővérének férje) a nagy észosztó. Én minden hülyeséget végig bírok hallgatni, a gond az, hogy feleségemet el lehet bizonytalanítani olyanban is, amit mi egyszer már eldöntöttünk. Egy ilyen esetnél majdnem megszólaltam, de aztán inkább csöndben maradtam és a feleségemet kértem utólag, hogy ne beszélje ki a dolgainkat neki, akkor ő sem tud okoskodni benne. Szerencsére ritkán találkozunk. :D

2016. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A legböszmébb Feri ***** válasza:
84%

Erre nekem van egy ezeréves módszerem, mindig bevált, és most elmondom csak neked:


"Anyuka/apuka, ez nem a maga dóga. Kér egy csésze kávét?"

2016. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
lehet, hogy furcsa, de a maguk módján ők is segíteni akarnak. szerintem a családi béke tekintetében, köszönd meg a tanácsot ötletet, majd csináld/csináljátok úgy, ahogy szerintetek a legmegfelelőbb :-)
2016. szept. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!