Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért emlegeti fel az anyám,...

Miért emlegeti fel az anyám, hogy kéretlenül vett egy lepedőt?

Figyelt kérdés

Egyik nap amíg nem voltam itthon bejött a szobámba és látta, hogy az ágy matracán nincs lepedő, ezért ma vett egy gumis lepedőt 2500 Ft-ért, úgy, hogy nem kérte ezt senki, meg is lepődtem, én azt sem tudtam, hogy bejött a szobámba.

Most meg felemlegeti és zsörtölődik, hogy jaj 2500 Ft os lepedő de drága volt, mintha én lennék a szemét akire pénzt kell költeni, pedig én nem kértem semmit.


2013. szept. 19. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Há' mé' nincs lepedő az ágyadon?

Ha meg annyira fáj neki az a pénz akkor fizesd ki neki.

2013. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ilyenkor jut eszembe, hogy nekem mennyivel jobb, és még én panaszkodok.
2013. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fáj neki, hogy a fia az alap higiéniára sem képes.

A matracot többe kerül kitisztíttatni vagy kicserélni, mint egy lepedő ára...


Arra lesz pénzed?

Ha nem, akkor ne hőbörögj azon, hogy anyukád zsörtölődik, hanem inkább köszönd meg neki!

2013. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, ne foglalkozz az utolsóval... anyukád túlreagálja az egészet, mi köze van hozzá, hogy van lepedő az ágyadon, vagy nem? :D Ha annyira akartál volna lepedőt, akkor már biztos vettél volna magadnak...
2013. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kértél semmit... gondolom ha tönkremegy a matrac, mert kifekszed akkor azt a saját fizetésedből veszed majd meg...
2013. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
így van, hiszen ezt az ágyat én vettem és én is szereltem össze, az én pénzem
2013. szept. 19. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Hagyjátok már ezt a "szét megy a matrac" dumát :D előbb-utóbb úgy is szét megy, és nem hiszem, hogy egy fél centi vastag lepedőtől fog tovább tartani.
2013. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hadd neki vissza :D.. ha azért adta csak, hogy utána azt emlegesse neked, akkor ne tartsd meg.
2013. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!