Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sürgős! Mit tegyek, ha szüleim...

Sürgős! Mit tegyek, ha szüleim hirtelen megváltoztatták a véleményüket? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kb 2 óra múlva megérkezik hozzám az egyik barátom. Oroszországból jön 3 napra és úgy beszéltük meg, hogy ezidő alatt tud nálunk lenni, de most szüleim kitalálták, hogy hozzánk ne jöjjön, a srácot meg nem tudom elérni.

Már réges-rég tudták, hogy jön, ahogy azt is tudják, hogy őt úgy találtam meg egy olyan oldalon keresztül, ahol lehet emberet keresni, akik segítenek egy adott nyelv tanulásában. Mivel egy ideje szerettem volna oroszul tanulni és ez tűnt a legpraktikusabbnak, ezért ezt a módszert választottam, mert angol is jól megy így ha angolról tanulok oroszra akkor legalább mind a két nyelvet gyakorolom.

Közben össze is barátkoztunk és 1 éve ismerjük egymást szóval nem valami noname random emberről van szó.


(Mindketten 18 éves fiúk vagyunk)


2016. jún. 10. 16:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Verd az asztalt, hogy már megvan beszélve. Ez gusztustalan.
2016. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
4%
Biztos volt valami jó ok, amiért lemondták a szüleid. Csak úgy a semmi miatt nem fogják lemondani, ha megigérték.
2016. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
99%
Azért azt a szüleidnek is meg kell értenie, hogy már beleegyeztek, a srác pedig nem fog tudni hol aludni. Ha nem tetszik nekik, hogy nálatok alszik, akkor béreljenek neki szobát 3 napra panzióban.
2016. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%

Hát ez így szívás, vidd haza, anyukádék csak nem rakják már ki..

Vagy ilyen előítéletesek az oroszokkal szemben?

2016. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

"Biztos volt valami jó ok, amiért lemondták a szüleid. Csak úgy a semmi miatt nem fogják lemondani, ha megigérték."


Egyes szülőknél elég annyi, hogy nekik mégsincs hozzá kedvük, a gyerek meg csak egy gyerek, aki le van szarva, ha szólni mer akkor jön az "én házamban" és kész. Nem minden szülőt érdekel, hogy mit ígért, mire adta a szavát, meg úgy a gyerekkel kapcsolatban akármi.

2016. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Már egy ideje próbálom őket győzködni, hogy ha már egyszer nekem megígérték, én meg a srácnak ígértem meg, és ez egészen idáig így volt, akkor most már ne változtassunk, de ez kész. Nem tudom hogy jött ilyen hirtelen de most nagyon abban a "külföldről jött ember bármit mondhat" mániában vannak. Megértem, hogy ők nem ismerek, és egy idegent nem nagyon akarnak ideengedni, de ettôl függetlenül megigértük és ők is beleegyeztek. Nem értem..


Amúgy ha nem is csak az oroszokkal, de úgy általában minden külföldivel elég szkeptikusak.

2016. jún. 10. 16:49
 7/30 anonim ***** válasza:
18%

mivel emberek ők s,hirtelen nem tud

ják, mi legyen veled;mit akarnak tőled, fogadd el. nem egyszerü

2016. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
Nézd, én se szívesen engednék be egy vadidegent a házamba, de nem is egyeztem volna bele korábban sem, a szüleid viszont beleegyeztek és csak nem lehetnek akkora bunkók, hogy szegény srác átjön a fél világon, ők meg hagyják, hogy ne legyen szállása.
2016. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem meg pont, hogy az európaiakban lehet inkább megbízni.

Egyébként nem titok, hogy az afrikaiak európai hölgyeket keresnek neten. Őket kell kerülni, nem az oroszokat.

2016. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

"már egy ideje próbálod őket győzködni..."

Mennyi ideje? Pár órája, vagy 1-2 hét óta, mert nagyon nem mindegy!

Ha pár órája, akkor valóban hirtelen, de ha már több napja, több hete, akkor nem mondhatod, hogy hirtelen...

2016. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!