Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apomos megjegyezte, hogy...

Apomos megjegyezte, hogy milyen gyakran készítek egy fajta ételt a sajat otthonunkban. Jogosan válaszoltam ezt vissza?

Figyelt kérdés
A ferjemmel ketten élünk, gyerekünk meg nincs. Igaz, hogy gyakran készítek egy adott ételt, mas mellett, de csak azert, mert nagyon szeretjük es egészséges. Ha náluk vagyunk, gyakran kérdezi, hogy mit eszünk, ettunk, mit foztem, es mivel gyakran keszitem, mas mellett!! Szoktuk mondani, hogy az készült. Valamelyik nap meg is jegyezte, ez nekem rosszul esett, ugyanis a hangsúly, amivel mondta, nem tetszett. Erre azt mondtam neki, hogy amig mi ezt ohajtjuk, tovabbra is gyakran fogom ezt készíteni. Alapjában véve jo a viszony, ezert sem akarom megbántani, de szinte kinevezett, hogy én mast nem tudok főzni, persze ezt nem mondta, de ez jott le. Jol tettem, hogy ezt mondtam neki?

2016. szept. 6. 12:58
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Kinevezett
2016. szept. 6. 13:00
 2/30 A kérdező kommentje:
Kinevetett bocsánat telefonról irok.
2016. szept. 6. 13:00
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdemes ilyesmi beszólásokon megsértődni, ha sokat csinálod azt az ételt és megjegyezte, akkor végülis neki van igaza. Meghát neked is :D Am mi a kaja neve, ha szabad kérdezni?
2016. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%

Nem itt kezdődnek a problémák. Csak kérdezd meg tőle: és?

Ennél nagyobb problémátok ne legyen. Főzz csak nyugodtan, akár minden nap ugyanazt a kajcsit. Te dolgod. Ne reagáld túl.

2016. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
61%
Mi az a bizonyos étel ;-) ? Egyébként csak rátok tartozik mit esztek ,amíg a párod nem reklamál nincs gond .
2016. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen hülyeségen is csak egy fogyatékos tud megsértődni. Gratulálok neked.
2016. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%

Fiatal házaspár a mézesheteken, vacsora után.

- Ez nagyon finom volt! - szól az ifjú férj.

- Ugye milyen jó, hogy anyukám legalább két dolgot megtanított készíteni: tökfőzeléket és vaníliapudingot! - ragyog büszkén az Asszonyka

-Igen, Drágám! És ez most melyik volt?


*

2016. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%

Én nem hiszem, hogy bántásnak szánta; tényt közölt.

Butaság ezen megsértődni, nyilván azt és akkor esztek, amit és amikor akartok.

2016. szept. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%
Fél év mulva már azt fogod kérdezni, hogy miért utálnak a párod szülei.
2016. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Miutan tobbszor tett mar ilyen megjegyzést, rosszul esett. Nem szoktam a semmire megsértődni.
2016. szept. 6. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!