Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti rohantok messziről is...

Ti rohantok messziről is bármi áron ha közeli rokon kórházba kerül?

Figyelt kérdés

250 kmre lakunk minden rokontól,kisiskolással, olyan munkahelyekkel ahol eléggé előre kell szólni ha szabi kell.

Anyós ma délután elesett,lábat törte+agyrákódása van,minket hívott mentő helyett,após délutános ma.

Mivel több mint 3 óra az út és holnap suli meló,ezért felhívtuk a a szomszédját,az kórházba vitte,benntartják.

Azóta egyfolytában csörög hogy szívtelenek vagyunk,felőlünk meg is hallhat,azt várta hogy megyünk ha baj van.

Mi nem így gondoltuk,holnap iskola,most értünk volna oda kb,ha egyáltalán beengednek ottlehetünk 10 percet és jöhetünk vissza.

Szabit ilyen gyorsan csak sos ok miatt adnak,ez nekem még nem az a kategória.

Férjem egyedül nem megy,sötétben nem bír levezetni ennyit biztonságosan.

Majdd pénteken megyünk,ott leszünk hétvégén.

Ti elindultok hasonló esetben?


2016. szept. 18. 19:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hazaengedték ma,após hazavitte,főzött tiszta ház várta. Tud járni még ha fáj is. A szomszéd állandóa otthon van,azt mondta bármikor hívhatja,és délutánonként átnéz hozzá.

Apóssal beszéltünk,azt mondja nincs nagy baja,ne hagyjuk magunk zsarolni,lábtörésbe nem fog belehalni.

2016. szept. 19. 19:33
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

A férjednek ő az anyja. Ki a fenére számitson, ha nem a gyerekére? Ha nem is az egész családnak, de a férjednek igenis be kellett volna mennie a kórházba, ha nem aznap, akkor másnap, ha nem autóval, akkor vonattal, de be kellett volna mennie. Egyébiránt egy lábtörés nem annyira kicsi dolog. Irom mindezt úgy, hogy volt egy csuklóműtétem, 230 kilométerre a lakhelyemtől estem el, az ottani kórházban műtöttek, a párom külföldön dolgozott, tényleg nem tudott hazajönni azonnal, nekem a barátnőm jött másnap , de rohadtul egyedül voltam. A kórház egy olyan hely, ahol a hozzátartozó eteti és mosdatja a rászoruló betegeket. Namármost egy lábtörésesnek rosszabb a helyzete, mint egy kéztörésesnek. Anyóst nem is szabadna egyedül hagyni pár napig. Trombózisveszély van lábtörésnél.

És igen, én azonnal indulnék... !!!!

2016. szept. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

A fiának első a gyereke és a felesége,akikkel mehet a híd alá ha kirúgják mert ilyen miatt elmegy betegszabira.(sima szabit nem adnak,igazából évre már csak annyi van ami őszi szünet és karácsony).

Trombózist ugy is kaphat ha felette ülsz.

Após délutánig otthon van,utána bármikor ugrasztható szomszéd van.

2016. szept. 20. 07:14
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
12-es vagyok: ne utáld ilyen látványosan az anyósodat.
2016. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
12es: te akkor gondolom egy náthánál is elvárnád hogy ápoljon. Vagy inkább el se költözzön,éljen veled magányosan...
2016. szept. 20. 12:45
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
12-es vagyok. Nem, semmilyen irreális elvárásom nincs. Leirtam a saját kórházi tapasztalataimat, mert nektek láthatóan nincs kórházi tapasztalatotok. Nem értem, hogy miért nem viselkedsz megértőbben a balesetet szenvedett anyósoddal. Az anyósod fia nemcsak a gyereked apja, nemcsak a te férjed, hanem az anyósod fia is. Ha az anyósod nem szülte volna meg, nem nevelte volna föl, akkor nem lenne a te férjed. A tényt, hogy nem tudtok elmenni az anyósodhoz azonnal, azt el tudom fogadni, meg tudom érteni. Valószinűleg anyósod is meg tudja érteni. A hisztidet, hogy szegény anyósod mi a francért akarja hogy nehéz helyzetében a fia - aki valószinűsithetően az egyetlen gyereke- mellette legyen, na, azt nem értem. Mert itt te hisztizel, valószinűleg azért, mert a lelked mélyén érzed, hogy igen, az lett volna rendjénvaló hogy a férjed amint teheti, ugrik, és megy az anyjához, dehát az élet ugye... az nehéz. Nem tudom, hogy meg lehetett volna-e próbálni szabadságot kérni, helyettesitést kérni, stb. , mondom, ezt nem tudom, de a hisztidből azt érzem, hogy szándékotok se volt rá. És ezt tartom nagy bajnak. Amúgy engem munkaidőben ért az elesés, sürgősen műtétre irtak ki, és valahogy megoldották a helyettesitésemet, kollégám beugrott. A kezem ugye gipszbe került, szóval nem egy napra kellett helyettem beugrani, hanem többre...
2016. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 fru_ ***** válasza:
82%

De nagyon buta vagy te 16-os. Idejössz a hisztiddel és oltogatod a kérdezőt, hogy ne hisztizzen.

Épp miattad van annyi anyós vicc, ennyi az értelme a létednek.

2016. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Megoldják a helyettesítést ha pl a gyerek beteg persze,doki kiírja kész.

De egy 50es nő mellé nem kell lábtöréshez felügyelet.

Képzeld,sürgősségi császárom volt,mégse csődítettem senkit ide,magamon kívül még egy ujszülöttet is elláttam.

Ha nagyobb lesz sem fogom hülyeség miatt rángatni,főleg ha itt a férjem,ahogy anyósnak is ott a férje.

2016. szept. 20. 17:49
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem is rendesen el lett látva anyósod. Gondolom a kórház magányában kiborult, de amit művel, az tényleg zsarolás. Már a baleset után se értem, miért titeket hívott a férje vagy a szomszéd helyett.

Most van mellette, aki ápolja, felhívtátok, gondoskodtatok róla, hogy időben kórházba kerüljön. Kap rendes ellátást. Igen, ez egy nehéz helyzet számára is, de sajnos ilyeneket hoz még az élet.


Szóval ne hallgass a fröcskölődőkre, könnyű a távolból osztani az észt.

2016. szept. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!